Los Deline /dawny AQUA filling/ - nowoczesne wypełnianie piersi, 5 lat efektów!
perfectlift logo

Los Deline /dawny AQUA filling/ - nowoczesne wypełnianie piersi, 5 lat efektów!

aqua filling - wypełnianie piersi PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy
Aquafilling® bodyline jest innowacyjnym preparatem wypełniającym, który jest stosowany do modelowania ciała, np. powiększanie biustu i pośladków oraz modelowanie ramion. To innowacyjny, bezpieczny i długotrwały preparat, dzięki któremu można zapomnieć o problemie niewielkiego biustu.


Los Deline - jedyny sposób na bezoperacyjne powiększenie piersi

Los Deline czyli dawny Aquafilling bodyline to żel hydrofilowy, który składa się w 98 % z soli fizjologicznej i 2% poliamidu. Preparat jest wstrzykiwany do tkanek miękkich za pomocą igły lub kaniuli, co minimalizuje ryzyko doznania urazu podczas zabiegu. Zabieg trwa około półtorej godziny i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Znieczulana jest skóra w miejscu wkłucia. Dodatkowo dla komfortu pacjenta do preparatu Aquafilling® bodyline dodawany jest środek znieczulający. Powiększanie piersi z użyciem preparatu Aquafilling to zabiegi o niewielkiej inwazyjności, dlatego pacjent wraca do domu bezpośrednio po zabiegu. Do codziennych czynności może wrócić już 24 godziny po zabiegu. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki i bezbolesny. Ze względu na brak chirurgicznych nacięć do minimum zmniejszone jest ryzyko powstania blizn i bliznowców. Końcowy efekt można zaobserwować już 7 dni po zabiegu (kiedy znikną obrzęki i po absorpcji roztworu podawanego jako znieczulenie miejscowe).

Po zabiegu pacjent może zmienić opatrunek samodzielnie, stosując przez 7 dni preparat odkażający i jałowy plaster. Należy przy tym delikatnie obchodzić się z miejscem podania preparatu. Dodatkowo pacjentkom zaleca się: wykonywanie delikatnego masażu okolic poddanych zabiegowi według zaleceń lekarza, unikanie ucisku na okolice poddane zabiegowi, unikanie ćwiczeń, które są związane z napinaniem partii mięśniowych, unikanie spania na brzuchu niekorzystanie z sauny i solarium przez pierwszy miesiąc od zabiegu.

Zalety wypełniacza piersi Los Deline

Najważniejszą zaletą zabiegów z użyciem Los Deline jest ich mała inwazyjność - pacjent może szybko wrócić do codziennych aktywności. Efekt preparatu to zawsze naturalny, nieprzerysowany wygląd - w przeciwieństwie do implantów, preparat jest niewyczuwalny w dotyku, a kontury występowania preparatu nie są widoczne. Dodatkowym plusem jest długotrwałość efektu i jest co najmniej 5 lat.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu z użyciem Los Deline

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu są omawiane indywidualnie z pacjentem na konsultacji medycznej. Los Deline nie powinien być stosowany u osób, które mają kłopoty z krzepliwością krwi, cierpią na ciężkie choroby somatyczne, choroby nowotworowe, infekcje i stany zapalne skóry, nie tolerują lub mają alergię na niektóre leki lub są w trakcie menstruacji. Przed zabiegiem lekarz przedstawia przewidywany efekt, który zależy od indywidualnych cech anatomicznych pacjentki, lecz decydujący efekt zależy tylko i wyłącznie od pacjentki, która wybiera korektę najbardziej odpowiadającą jej gustowi.aquafilling

before aquafilling treatment efter aquafilling treatment

Ceny:

  • 14 900 zł (2 jednostki)
  • 21 900 zł (3 jednostki)

Wskazania:

  • zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu piersi,
  • asymetria piersi,
  • korekta defektów piersi, np. wyrównanie ubytków po zabiegach.