ikona telefonu Rejestracja telefoniczna jest dostępna od 08:00 do 20:00. Zapraszamy!
ikona kalendarz Rejestracja online
perfectlift logo

Mezoterapia antycellulitowa - piękna sylwetka bez skalpela!

nogi bez cellulitu PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
Mezoterapia igłowa swoją popularność w medycynie estetycznej zawdzięcza szerokiemu zastosowaniu oraz rewelacyjnym efektom. Dzięki dostarczaniu aktywnych preparatów bezpośrednio pod skórę efekt jest dużo silniejszy niż nawierzchniowe stosowanie kosmetyków. Mezoterapia antycellulitowa to aktualnie częściej stosowany i najskuteczniejszy zabieg walki z nieestetycznymi nierównościami na udach, pośladkach czy brzuchu.

Mezoterapia antycellulitowa jest zabiegiem niechirurgicznym, małoinwazyjnym, który walczy z widocznymi w formie nierówności grudek tłuszczowych. Niwelowanie cellulitu tylko za pomocą diety i ćwiczeń jest bardzo trudne, dlatego najlepszym sposobem jest połączenie nowoczesnych metod medycyny estetycznej z utrzymaniem zdrowego, aktywnego trybu życia, aby cieszyć się jędrną skórą i smukłą sylwetką.

Zaawansowany cellulit PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Działanie mezoterapii igłowej na cellulit

Mezoterapia igłowa polega na mikronakłuwaniu miejsc problematycznych i wstrzykiwaniu w nie niewielkich dawek aktywnego preparatu – mezokoktajlu stymulującego krążenie i przemianę materii. Substancja działa w ten sposób bezpośrednio i precyzyjnie na cellulit, nie wpływając na pozostałe tkanki. Poprzez nakłuwanie punktowe na obszarze objętym terapią, poza regenerującym i leczniczym działaniem dostarczanego preparatu, stymulowane są procesy odbudowy i regeneracji tkanek podskórnych. Pobudzana jest produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za jędrność, elastyczność i zdrowy wygląd skóry. Zabieg odbywa się przy znieczuleniu miejscowym, aby zapewnić pełen komfort pacjenta i zredukować uczucie bólu. Mezoterapię antycellulitową można wykonać na udach, pośladkach, brzuchu oraz ramionach.

Cellulit bardzo ciężko zwalczyć, likwidacja go wymaga bardzo systematycznej i stałej pracy. Wskazane jest połączyć kilka metod leczniczych, co zwiększa skuteczność i trwałość efektu.

Wśród kilkunastu dostępnych i stosowanych metod najskuteczniejszą są zabiegi mezoterapii. Zabieg jest mało inwazyjny, w pełni kontrolowalny i bardzo bezpieczny. Lipolizę możemy stosować u pacjentów starszych oraz z chorobami, które dyskwalifikują a'priori do tzw. odsysania (liposukcji), jak również u osób bardzo szczupłych, które niestety też i to nierzadko mają cellulit.

Efekty terapii antycellulitowej za pomocą mezoterapii

 • redukcja cellulitu – usunięcie nieestetycznych grudek tłuszczowych
 • poprawa jakości skóry w miejscu przeprowadzenia zabiegu
 • wygładzenie skóry
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry
 • napięcie naskórka
 • poprawa kolorytu skóry
 • wyszczuplenie sylwetki, zmniejszenie obwodu w miejscach objętych kuracją
Efekt - brak cellulitu PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
Prawidłowa, zdrowa skóra ud.

Mezoterapia igłowa polega na mikronakłuwaniu miejsc problematycznych i wstrzykiwaniu w nie niewielkich dawek aktywnego preparatu – mezokoktajlu stymulującego krążenie i przemianę materii. Substancja działa w ten sposób bezpośrednio i precyzyjnie na cellulit, nie wpływając na pozostałe tkanki. Poprzez nakłuwanie punktowe na obszarze objętym terapią, poza regenerującym i leczniczym działaniem dostarczanego preparatu, stymulowane są procesy odbudowy i regeneracji tkanek podskórnych. Pobudzana jest produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za jędrność, elastyczność i zdrowy wygląd skóry. Zabieg odbywa się przy znieczuleniu miejscowym, aby zapewnić pełen komfort pacjenta i zredukować uczucie bólu.

Tego typu rozpuszczanie tłuszczu następuje łagodnie i równomiernie, a co najważniejsze - działa w sposób trwały, czyli nie powoduje tzw. efektu jo-jo. Raz zniszczone komórki tłuszczowe i usunięte nigdy już nie powracają. Zaletą tego typu zabiegów jest, oprócz skuteczności, przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Aby utrzymać pożądane efekty i pozytywny rezultat mezoterapii, powinna być ona wsparta zdrowym trybem życia, bogatą w witaminy i minerały dietą oraz aktywnością fizyczną. Terapię anytycelulitową przeprowadza się w seriach. Na konsultacji poprzedzającej zabieg lekarz medycyny estetycznej ocenia stan skóry, dobiera odpowiedni mezokoktajl oraz informuje pacjenta, ile zabiegów trzeba będzie wykonać i w jakich odstępach czasowych, aby uzyskać oczekiwany rezultat.

Efekt mezoterapii anntycellulitowej PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Efekt po cyklu zabiegów mezoterapii antycellulitowej. PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
Efekt po cyklu zabiegów mezoterapii antycellulitowej

Aktywnymi substancjami są tutaj: aminokwasy, witaminy. Minerały, peptydy biomimetyczne, L-karnityna i fosfatydylocholina oraz deoxycholan w odpowiednich proporcjach.

Po zabiegach obserwuje się u Pacjentów dużą ilość zasinień, jest to związane z rozbudową drobnych naczyń w obrębie tkanki cellulitowej. Jest to zjawisko naturalne i nie stanowi przeciwwskazania do przeprowadzenia dalszych zabiegów.

Zdjęcia przykłądowych preparatów. PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Alidya – aktywny preparat do walki z cellulitem

Alidya jest nowoczesnym preparatem przebadanym pod kątem bezpieczeństwa dla zdrowia. Posiada certyfikat upoważniający do użycia go w zabiegach mezoterapii antycellulitowej. Jest to mezokoktajl, który może być stosowany zarówno w leczeniu istniejącego już problemu, jak i w ramach prewencji i profilaktyce jego powstania. Według najnowszych badań za pojawianie się cellulitu odpowiedzialne są atomy żelaza i odkładanie się ich wraz z toksynami pod skórą. Alidya wychwytuje i unieczynnia szkodliwe dla organizmu jony żelaza, dzięki czemu powraca sprawność komórek i normalne ich funkcjonowanie. Poza tą właściwością, alidya także pobudza mikrokrążenie, prowadzące do samoregeneracji komórek podskórnych oraz działa antyoksydacyjnie eliminując wolne rodniki przyczyniające się do powstawania cellulitu. Alidya eliminuje także obrzęki poprzez usuwanie nadmiaru wody z organizmu, dzięki czemu alidya powoduje zmniejszenie obwodu i modelację sylwetki. Terapia antycellulitowa preparatem alidya przywraca prawidłową pracę komórek podskórnych, co bezpośrednio wpływa na zewnętrzny wygląd i stan skóry. Staje się ona gładka, jednolita i elastyczna. Rezultat taki utrzymuje się na długo. Alidya jest preparatem bezpiecznym, można ją stosować w każdym wielu i o każdej porze roku. Po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji, można od razu wrócić do czynności codziennych.

 PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Kolagenaza

Kolagenazy są cząstkami, które biorą udział w wielu procesach zachodzących w organizmie, między innymi pozytywnie wpływają na niwelowanie cellulitu. Są to enzymy zdolne do rozbijania wiązań kolagenu na pojedyncze peptydy, wspomagając przez to jego prawidłowe funkcjonowanie i przegrupowanie, co jest kluczowe w celu zachowania prawidłowego stanu skóry i zapobiegania powstawaniu cellulitu. Poza tym kolagenazy biorą udział także w procesach naprawczych zachodzących w skórze, wspomagają jej odbudowę i regenerację. Często stosowane są w leczeniu między innymi blizn czy poparzeń.

Dermaheal LL

Dermaheal LL to produkt pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowy. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Redukcja i zwiększenie elastyczności skóry. PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Krzem

Krzem jest aktywną substancją wchodzącą w skład kolagenu, jest on odpowiedzialny za spajanie włókien kolagenu i elastyny zapewniając jędrność i sprężystość skóry. Niedobór krzemu powoduje obniżenie możliwości działania kolagenu, co powoduje, że skóra traci elastyczność, wiotczeje, opada. Krzem zapobiega także powstawaniu obrzęków i gromadzeniu się toksyn pod skórą wspomagając usuwanie nadmiaru wody w organizmie. Gromadzenie się płynów i substancji niezdrowych dla komórek jest jednym z czynników prowadzących do powstania cellulitu, tak więc uzupełnianie krzemu zapobiega problemowi.

L-karnityna

L’karnityna wspomaga przemianę tłuszczu w energię, co wpływa na spalanie tkanek tłuszczowych i pozbywanie się nadmiaru zbędnych centymetrów. Jest substancją zapewniającą prawidłowy metabolizm oraz hamuje produkcję szkodliwego cholesterolu. W mezoterapii antycellulitowej stosowana jest jako substancja aktywna, ponieważ stymuluje przepływ limfy, dzięki czemu nie tworzą się obrzęki i toksyny są regularnie usuwane z organizmu. Usuwa także metale ciężkie z organizmu, które stanowią jeden z czynników i przyczyn powstawania cellulitu. L’karnityna działa wyszczuplająco, a także poprawia sprężystość i napięcie skóry.

Produkt przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, polecany szczególnie w przypadku cellulitu, obrzęków czy nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Dermastabilon

Deoksycholan jest solą żółciową, silnym związkiem regulującym ciśnienie, zdolnym do niszczenia błon komórkowych. Fosfatydylocholina: PC umożliwia rozpuszczanie tłuszczy w wodzie w postaci roztworu oleju w wodzie składającego się z łojowych kwasów tłuszczowych i naturalnych składników hydrofilowych. Globalnie: Mieszanina PC+DC indukuje lizę adypocytów związaną z rozpuszczaniem tłuszczu.

Postępowanie po zabiegu mezoterapii antycellulitowej

Po mezoterapii antycellulitowej skóra jest wrażliwa, tkliwa i zaczerwieniona, co jest normalnym objawem po zabiegu. Mogą pojawić się niewielkie siniaki w miejscach iniekcji, które znikają po kilku dniach. Specjalista masuje obszar, aby równomiernie rozprowadzić. Aby przyspieszyć okres gojenia, poleca się masaże drenujące 3-4 razy w tygodniu wykonywane przez specjalistę.

Ceny:

 • mezoterapia antycellulitowa Alidya - 490 zł - 950 zł (1-2 fiolki)
 • mezoterapia antycellulitowa - 390 - 700 -950 zł (1 - 2 - 3 fiolki) cena za 1 zabieg,
 • dermapen z ampułką na tylną powierzchnię ud - 790 zł za 1 zabieg,
 • dermapen z ampułką na pośladki - 790 zł za 1 zabieg,
 • dermapen z ampułką na brzuch - 790 zł za 1 zabieg
 • Promocja! Dowiedz się więcej


Wskazania:

 • Cellulit (Lipodystrofia) I - III stopnia
 • pozbawiona elastyczności, wiotka skóra z obecną tkanką podskórną
 • lokalne nagromadzenie tkanki tłuszczowej
 • podwójny podbródek, "chomiki"