ikona telefonu Rejestracja telefoniczna jest dostępna od 08:00 do 20:00. Zapraszamy!
ikona kalendarz Rejestracja online
perfectlift logo

Nici PDO łódeczkowe powstały, by przywrócić młodość bez ingerencji skalpela.

igła z nicią PDO PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy Nici łódeczkowe PDO pozwalają na wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz uzyskanie równie spektakularnych efektów bez konieczności ingerencji chirurgicznej, jakie do tej pory możliwe były do osiągnięcia, jedynie dzięki zabiegom operacyjnym.
Dają możliwość wykonywania zabiegów: liftingu, konturowania twarzy, wygładzania zmarszczek, korekty kształtu nosa, brwi, kącików ust i oczu.
Stymulują syntezę włókien kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za gęstość i sprężystość skóry. Po wykonaniu zabiegu rozpoczyna się stopniowy proces poprawy jakości skóry, którego efekty utrzymują się nawet do kilku lat(!). Dzięki tym zabiegom uzyskuje się efekt wyraźnego odmłodzenia i ujędrnienia skóry.

Sposób działanianici łódeczkowych PDO NewU

Zabieg z użyciem nici NewU jest jednym z najmniej bolesnych i mało inwazyjnych oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pierwsze efekty zastosowania nici PDO NewU są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu. Dzięki niciom liftingującym poprawie ulega kontur twarzy, a efekty porównywalne są z tymi osiąganymi dzięki zabiegom chirurgii plastycznej. Po zastosowaniu nici PDO zmarszczki ulegają wygładzeniu. Dzięki silnemu działaniu pobudzającemu skórę do regeneracji wzrasta objętość włókien kolagenowych wypełniających bruzdy i głębokie zmarszczki, co sprawia, że zostają one spłycone, a skóra wygląda promiennie i świeżo.


Odmłodzenie, rewitalizacja i poprawa jakości skóry

Nici PDO NewU są wykonane z polidioksanonu (PDO) - substancji wykazującej pełną zgodność tkankową i całkowicie absorbowanej przez skórę. Użyte do produkcji nici włókno, stosowane dotychczas w kardiochirurgii, minimalizuje ryzyko alergii i powikłań, dlatego też jest, chętnie stosowane w zabiegach medycyny estetycznej.
W ciągu kolejnych tygodni po wykonaniu zabiegu, rozpoczyna się proces regeneracji skóry i stopniowej rewitalizacji, zostaje pobudzona synteza włókien kolagenowych, a ich ilość wyraźnie się zwiększa. W ciągu dwóch miesięcy po zabiegu następuje wyraźne ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry, staje się wyraźnie młodsza, bardziej jędrna i zwarta. Poprawie ulega także koloryt. Efekt rewitalizacji utrzymuje się przez wiele miesięcy i jest widoczny także po całkowitym rozpuszczeniu nici.Nić liftingująca NewU 18G/19G. Nić do liftingu, wolumetrii twarzy.

Rewolucyjnym rozwiązaniem służącym do implementacji nici haczykowych NewU PDO jest kaniula łódeczkowata. Kaniula łódeczkowata dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu konstrukcji kaniuli oraz zaokrąglonej końcówce znacząco minimalizuje traumatyczność zabiegu w porównaniu do kaniul powszechnie do tej pory stosowanych. Największą zaletą tego produktu jest to, że nić jest w całości ukryta w kaniuli. Umożliwia to swobodne manewrowanie kaniulą w tkankach oraz bezproblemowe jej wysunięcie i ponowne wprowadzenie w przypadku wcześniejszej niewłaściwej implementacji. Sekwencja haczyków wokół nici wynosi 360° i zapewnia mocne zakotwiczenie nici w tkankach oraz trwałe podtrzymywanie tkanek w określonym położeniu. Dochodzi do nadbudowania nowych włókien w trwałą strukturę, która zapobiega nawrotowi do stanu sprzed zabiegu, nawet po całkowitej degradacji nici w skórze.
Nić liftingująca NewU PDO 18G, dzięki zastosowaniu łódeczkowatej kaniuli oraz nici USP 2 nie ma sobie równych wśród nici przeznaczonych do liftingu i wolumetrii. Analogicznym produktem do kaniuli 18G jest kaniula 19G. Sprawdza się ona doskonale w partiach, gdzie tkanka podskórna jest cieńsza, a skóra delikatniejsza.
Wskazania: nić dedykowana do wykonywania zabiegów typu: lifting, wolumetria oraz konturowania twarzy i ciała.Nić do uniesienia łuku brwiowego 21G.

Natychmiastowy efekt jest uzyskiwany dzięki mechanicznemu podciągnięciu. Grubość nici, a także haczyki 4D ułożone przeciwstawnie w czterech płaszczyznach i dodatkowo okręcone 360° wokół nici blokują powstawanie zmarszczek poprzecznych czoła. Część nici wysunięta z kaniuli jest gładka, co ułatwia jej implementację, natomiast część haczykowa nici osadzona jest w kaniuli.
Wskazania: nić przeznaczona jest do unosznia łuku brwiowego oraz liftingu czoła.Nić do podnoszenia kącików ust i oczu 23G. Nić do liftingu.

Sprawdza się idealnie na małych partiach twarzy. Haczyki podporowe jednokierunkowe okręcone są 360° wokół nici. Zabieg implementacji nici 23G można wykonać w sposób szybki, bez zaciągania nici.
Wskazania: nić liftingująca kąciki ust/oczu.Nić do korekty kształtu nosa 19G. Nić do liftingu.

Innowacyjna - a zarazem mało inwazyjna metoda korekty kształtu nosa, bez użycia skalpela. Nić wprowadzana jest za pomocą kaniuli minimalizującej ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych oraz traumatyzacji tkanki. Nić wyposażona została w system jednokierunkowych haczyków, a dzięki USP 2 daje trwały efekt liftingu, oraz wysmuklenia czubka nosa.
Wskazania: korekta kształtu nosa.Działanie nici łódeczkowych, odbudowa elastyny i kolagenu.PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy


Nici wypełniające. NewU Cavern-fill i Multi-fill.

Gładkie nici na kaniuli, których głównym celem jest zwiększenie objętości. Doskonale unoszą i uzupełniają ubytki, zwiększają elastyczność, można nimi wypełniać bruzdy, okolice skroni i kości policzkowych oraz poprawiać kształt nosaNowoczesne nici wypełniające NewU Cavern-fill i Multi-fill.PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy


Ceny:

 • 490 zł za jedną nić BARB4D
 • 590 zł za jedną nić łódeczkową 18G/19G
 • 390 zł za jedną nić unoszącą brwi
 • 390 zł za jedną nić kąciki ust, czubek nosa
 • 150 zł za jedną nić wypełniającą Multi Fill
 • 390 zł za jedną nić wypełniającą Cavern Fill

Wskazania:

 • lifting twarzy,
 • wolumetria,
 • konturowanie twarzy i ciała,
 • uniesienie łuku brwiowego,
 • uniesienie kącików ust i oczu,
 • korekta kształtu nosa.