ikona telefonu Rejestracja telefoniczna jest dostępna od 08:00 do 20:00. Zapraszamy!
ikona kalendarz Rejestracja online
X

Świętuj z Nami 4 urodziny Kliniki w Krakowie przez cały miesiąc!

Urodzinowe 25% rabatu na wszystkie* zabiegi na twarz!


 • Promocja obowiązuje w dniach 22.07-23.08.2024r
 • Rabat łaczy się z Kartami Lojalnościowymi.
 • *Promocja nie obejmuje zabiegów makijażu permanentnego i lipotransferu.
 • Promocja obowiązuje tylko na wykonane zabiegi w czasie trwania promocji.

Zobacz szczegóły promocji i wyłaczenia


Umów się na wizytę: 735 911 910 lub zarezerwuj online

perfectlift logo

Tropokolagen - regeneracja biorusztowania skóry

igła z nicią PDO PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
Zabiegi z tropokolagenem polegają na zastosowaniu właściwych preparatów do iniekcji. Ich przeprowadzenie zalecane jest pacjentom, u których następuje stopniowa biodegradacja włókien kolagenowych w organizmie, spowodowana wiekiem, oddziaływaniem promieniowania UV czy aktywności wolnych rodników, co ma negatywny wpływ na funkcjonowanie skóry oraz prowadzi do powstawania widocznych oznak jej starzenia się. Pacjentom, u których synteza kolagenu jest zaburzona pod wpływem aktywnych chorób, a także tym, którzy chcą poprawić jakość biorusztowania kolagenowego w tkankach, odbudować je lub wzmocnić.

MD Tissue - odbudowa biorusztowania z włókien kolagenowych

MD-TISSUE to produkt stworzony przede wszystkim do regeneracji starzejącej się skóry. Stosuje się go drogą mezoterapii śródskórnej, techniką mikrogrudki lub tunelową, w zależności od miejsca podania.

Tropokolagen typu I jest głównym składnikiem działającym, który od razu po podaniu zostaje wbudowany w istniejące biorusztowanie skóry, utworzone z włókien kolagenowych. Odbudowanie biorusztowania pobudza fibroblasty do neosyntezy kolagenu typu I, oraz hamuje biosyntezę metaloproteinazy MMP I, co zapobiega rozkładaniu kolagenu w macierzy zewnątrzkomórkowej. MD-TISSUE pobudza proliferację (namnażanie) fibroblastów oraz migrację fibroblastów do miejsca uszkodzenia.

Najczęściej jest stosowany w celu:

 • ujędrnienia tkanki podskórnej

Technika zabiegu intralipoterapii(1) PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

MD Matrix - odbudowa biorusztowania z włókien kolagenowych

MD-MATRIX to produkt stworzony, aby maksymalnie przyspieszyć metabolizm tkankowy. Można go zastosować w bezpiecznym usuwaniu nadmiaru lokalnej tkanki tłuszczowej, np. okolicach podbródka, pępka, czy nad kolanami, ale też do walki z cellulitem.

Tropokolagen typu I przyczynia się do odbudowy strukturalnej tkanki łącznej włóknistej, wchodzącej w skład tkanki tłuszczowej, zarówno w lokalnych nadmiarach tkanki tłuszczowej, jak i w cellulicie. Tym samym odbudowuje się zaopatrzenie w naczynia krwionośne i limfatyczne, co usprawnia metabolizm i krążenie limfy w danym obszarze. Regeneracja tkanki łącznej włóknistej wpływa również na wygląd pokrywającej dany obszar skóry, dzięki odzyskaniu sprężystości i elastyczności struktur tkanki podskórnej.

Najczęście jest stosowany w celu:

 • likwidacji miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • ujędrnienia tkanki podskórnej

Tropokolagen MD-Matrix stosujemy w obszarze miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej, tj. podbródek, okolica pępka, bioder („boczki”), boczno-górna okolica ud („bryczesy”), wewnętrzna strona ud, ramion i okolica nadkolanowa.

Technika zabiegu intralipoterapii(1) PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

MD Muscle - zmniejszenie napięcia mięśniowego

MD-MUSCLE to produkt znajdujący szczególne zastosowanie w medycynie estetycznej. Jego zadaniem jest z jednej strony poprawić tonus mięśniowy i wpłynąć na regenerację nadmiernie zwiotczałych mięśni, co jest związane z procesem starzenia, a z drugiej – zmniejszyć nadmierne napięcie mięśni. Jest to możliwe ze względu na unikalny skład preparatu. Napięcie spoczynkowe i struktura mięśnia zależą od tkanki łącznej, zbudowanej z kolagenu.

Tropokolagen typu I odpowiada za regenerację i poprawę struktury mięśnia, a także za jego metabolizm, ze względu na poprawę funkcji naczyń krwionośnych, które przebiegają w tej tkance i odżywiają mięsień. Przywrócony zostaje właściwy tonus mięśniowy. Szczególnie widoczne jest to na szyi. Mięsień platysma (m. szeroki szyi) z wiekiem wiotczeje i pociąga za sobą zwiotczałą skórę, co niekorzystnie wpływa na wygląd. Przywrócenie właściwego napięcia spoczynkowego tego mięśnia oraz poprawa kondycji skóry i powięzi, z którymi ten mięsień jest zrośnięty, wpłynie bardzo korzystnie na wygląd szyi.

Najczęście jest stosowany w celu:

 • rozładowania napięcia mięśniowo-powięziowego np. jako wspomaganie leczenia bruksizmu
 • utrzymania tonusu mięśniowego
Technika zabiegu intralipoterapii(1) PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy


Serdecznie zapraszamy na konsultację lub zabieg:
Klinika Medycyny Estetycznej PerfectLift
Kraków, ul. Wrocławska 53D
Kielce, ul. Żytnia 14A/1
tel. 735 911 910 , 531 041 332Ceny:

zabieg z użyciem tropokolagenu /MD Tissue, MD Matrix/:

 • twarz 590 zł
 • szyja 330 - 590 zł
 • dekolt 590 zł
 • obie dłonie 590 zł
 • sugerowana seria w celu poprawy jakości skóry min. 6 zabiegów
 • możliwość serii naprzemiennych z produktami działającymi kooperacyjnie,
 • zabieg z użyciem MD Muscle - 330 - 590 zł
 • leczenie blizn, gojących się ran - cykl 10 zabiegów, każdy zabieg min. 250 zł
 • Wskazania:

  • regeneracja skóry,
  • prewencja przeciwstarzeniowa,
  • redukcja tłuszczowych nierówności podskórnych,
  • przywróćenie prawidłowego napięcia twarzy i szyji,
  • przeciwdziałanie wypadaniu włosów