O nas
ikona telefonu Rejestracja telefoniczna jest dostępna od 08:00 do 20:00. Zapraszamy!
ikona kalendarz Rejestracja online
X

Świętuj z Nami 4 urodziny Kliniki w Krakowie przez cały miesiąc!

Urodzinowe 25% rabatu na wszystkie* zabiegi na twarz!


  • Promocja obowiązuje w dniach 22.07-23.08.2024r
  • Rabat łaczy się z Kartami Lojalnościowymi.
  • *Promocja nie obejmuje zabiegów makijażu permanentnego i lipotransferu.
  • Promocja obowiązuje tylko na wykonane zabiegi w czasie trwania promocji.

Zobacz szczegóły promocji i wyłaczenia


Umów się na wizytę: 735 911 910 lub zarezerwuj online

perfectlift logo

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie...

Ralph Waldo Emerson

O NAS

Robert Janczura

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

specjalista chorób wewnętrznychUkończyłem Studia Medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, mam II stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych i medycyny estetycznej (Studia Podyplomowe – Medycyna Estetyczna na GWSH w Katowicach).

Medycyną Estetyczna zajmuje się od 2009 roku. Do tej pory wykonałem kilkadziesiąt tysięcy zabiegów z toksyną botulinową i kwasami hialuronowymi, osoczem bogatopłytkowym, fibryną, hydroksyapatytem wapnia (Radiesse i Crystalys), polikaprolaktonem i polinukletydami (Nucleofill, Vitaran), wykonuję również lipotransfer (mikrofat i nanofat). U kilku tysięcy Pacjentów zabiegi modelowania sylwetki (Aqualyx, nici do ciała MesoCogs, Double Needle) oraz kilkanaście tysięcy implantacji nici z polidioksanonu i polikaprolaktonu (BARB 4D/6D, nitki łódeczkowate, Happy Lift – MesoCogs, Double Needle, Ancorage, Strong). Pracuję na co dzień na ponad 20 różnych specjalistycznych urządzeniach stosowanych w medycynie estetycznej. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami plazmowymi - jako jeden z trzech pierwszych lekarzy w Polsce i piętnastu w Europie rozpocząłem pracę z "plasmą" już w 2013 roku. Jestem również szkoleniowcem dla lekarzy z zaawansowanych technik podania nici PDO/BARB4D/6D Miracu, jak również z innowacyjnej metody przygotowania i podawania plasmy PRP Prosys

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i ICATA (International Clinical and Aesthetic Trichology Assocation), nadzoruję w Klinice procedurę przeszczepu włosów metodą FUE za pomocą amerykańskiego systemu SmartGraft.

Moje umiejętności potwierdzają dziesiątki certyfikatów i dyplomów z różnorodnych kursów i warsztatów z tej dziedziny, zdobytych w Kraju i Zagranicą. Regularnie uczestniczę w Kongresach Naukowych i Szkoleniach MasterClass. Szkoliłem się u takich sław medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej jak: prof. Irina Lopandina, dr Isalella Palmieri, dr Ezio Costa, prof. Maurizio Ceccarelli, prof. Pasquale Motolese (†), dr Lee Walker, dr Andre Steps, dr Luca Piovano, prof. Won Woo Choi, prof. Jaehyun Shim, czy dr Jake Choi.

Robert Janczura

Kontakt Certyfikaty
dr Robert Janczura - lekarz medycyny estetycznej PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Marta Tomalak

okulista

Absolwentka wydziału lekarskiego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w ramach wymiany międzynarodowej Campus Bio Medico di Roma w Rzymie.

Przez 12 lat związana z Oddziałem Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie odbyła i ukończyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie okulistyki. Następnie objęła stanowisko starszego asystenta w Oddziale Onkologii Okulistycznej; prowadząc diagnostykę chorób nowotworowych oczu oraz wykonując zabiegi chirurgiczne okolicy oczu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO),Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Okuloplastycznych i Rekonstrukcyjnych (ESOPRS), EURETINA – European Society of Retina Specialists oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Onkologów Okulistycznych (ISOO)

W klinice Perfectlift wykonuje zabiegi blefaroplastyki powiek górnych i dolnych.

Marta Tomalak

Kontakt
PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Ewa Galinska

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

laryngolog

Ukończyłam Studia Medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz ochronę środowiska na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Obecnie jestem lekarzem rezydentem otolaryngologii w szpitalu specjalistycznym w Krakowie oraz skończyłam studia podyplomowe na kierunku „Medycyna estetyczna dla lekarzy” na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. W klinice Perfectlift Uczestniczę w pracy w zespole przeszczepów włosów metodą FUE w technologii SmatrGraft.

Medycyna Estetyczna od zawsze była moją wielką pasją, dlatego z przyjemnością będę się spełniać w tej dziedzinie. Na co dzień interesują mnie dobre ksiązki, podróże, kino oraz gotowanie.

Ewa Galińska

Kontakt
PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Paulina Kolegowicz

kosmetolog

specjalista laseroterapii

Uzyskałam dyplom z Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, oraz Kosmetologie na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii realizując i rozwijając swoją wiedzę, zainteresowania i umiejętności w zakresie dbania o urodę, modelowania sylwetki, wszechstronnego poprawiania jakości skóry oraz wyboru dla niej najlepszych kosmetyków.

W Klinice PerfectLift zajmuje się wykonywaniem indywidualnie dobranych i dopasowanych zabiegów z szerokiego portfolio naszej Kliniki w tym z użyciem profesjonalnych, markowych sprzętów, endermologią, zalecaniem odpowiednio dobranych dla Klientek kosmetyków, pracą w zespole przeszczepów włosów metodą FUE, oraz dbaniem o to, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo.

Moimi największymi pasjami jest sport i dietetyka. Uwielbiam dobre filmy i seriale. W wolnym czasie lubię spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Jestem otwarta i pozytywnie nastawiona do życia.

Paulina Kolegowicz

Kontakt Certyfikaty
Aleksandra Witek specjalista kosmetyki twarzy, fizjoterapeuta PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Aleksandra Witek

specjalista laseroterapii, linergistka

magister rehabilitacji, fizjoterapeuta, dietetyk

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – kierunek Fizjoterapia.

Praca z ludźmi, zamiłowanie do piękna, zdrowego stylu życia, sportu oraz stałe podnoszenie kwalifikacji to moja pasja. Biorę udział w licznych konferencjach i sympozjach poświęconych zdrowiu i najnowszym trendom z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki. Moją „perełką” i niezwykłą fascynacją jest pigmentacja wykonywana w celach upiększających tzw. kosmetyczna jak również pigmentacja medyczna podnosząca komfort życia po zabiegach chirurgicznych.

Warsztaty i kursy odbywałam w Kraju i Zagranicą - w tym w Ośrodku Szkolenia Laserowego w Jenie. Od dziesięciu lat wykonuję wszechstronne zabiegi laserowe resurfacingu skóry twarzy i ciała, zamykania naczyń, likwidacji rumienia, depilacji, likwidacji trądziku i blizn potrądzikowych. Od sześciu lat zajmuję się likwidacją tatuaży i makijażu permanentnego, pracując na najnowocześniejszych laserach nano i pikosekundowych. Profesjonalnie wykonuję masaż endermologiczny urządzeniem LPG. Uczestniczę w pracy w zespole przeszczepów włosów metodą FUE w technologii SmatrGraft. W pracy zawodowej cenię sobie profesjonalizm.

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku „Żywienie w zdrowiu i chorobie” (Dietetyka) w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zdobyłam również tytuł Trenera Linergisty w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na Wydziale Medycznym.

Największą satysfakcję daje mi możliwość dzielenia się swoją wiedzą, umiejętnościami i zdobytym doświadczeniem.

Aleksandra Witek

Kontakt Certyfikaty
dominika budyn perfectlift PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Dominika Budyn

kosmetolog, recepcjonistka

mgr rehabilitacji, fizjoterapeuta

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie Kosmetologii zdobywałam na studiach podyplomowych na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej- kierunek: Kosmetologia w Medycynie Estetycznej.

Bardzo ważne jest dla mnie utrzymywanie zdrowego wyglądu ciała oraz prowadzenie aktywnego trybu życia. Interesuję się wykorzystywaniem nowoczesnych urządzeń w procesach odnowy biologicznej i pielęgnacji. W Klinice PerfectLift oceniam stan i potrzeby skóry, nieprawidłowości postawy i sylwetki oraz samodzielnie wykonuję wiele różnorodnych zabiegów kosmetycznych, laserowych jak i masaż endermologicznyUczestniczę w pracy w zespole przeszczepów włosów metodą FUE w technologii SmatrGraft - zajmuję się oczyszczaniem pobranego materiału i przygotowaniem pobranych graftów do wszczepiania.Wraz z całym Zespołem PerfectLift dbam o komfort i zadowolenie naszych Pacjentów.

Prywatnie moją pasją są podróże zarówno te zagraniczne, jak i w obrębie naszego kraju. Uwielbiam górskie wędrówki oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.

Dominika Budyn

PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Dominika Koprowska

manager Kliniki

inspektor ochrony danych osobowych

Uzyskałam dyplom z Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Moje wcześniejsze doświadczenia były mocno związane z branżą Bankowości, gdzie przez 4 lata pracy nabyłam umiejętności zarządzania i kompleksowej obsługi Klienta.

W Klinikach Medycyny Estetycznej w Krakowie i Kielcach pełnię funkcję Managera. Jestem odpowiedzialna za sprawy organizacyjne, personalne, zabezpieczenie danych oraz działania marketingowe. W zarządzaniu Zespołem najważniejsze jest abyśmy współdziałali w grupie i osiągali wyznaczone cele. Moim priorytetem jest to, aby każdy Pacjent w Klinikach PerfectLift czuł się komfortowo i bezpiecznie, był zadowolony oraz by z przyjemnością tu wracał.

Moją największą pasją są podróże i gotowanie. W wolnym czasie zajmuję się modą i aranżacją wnętrz.

Dominika Koprowska

magdalena nasr salma PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Magdalena Nasr Salama

recepcjonistka

prawo farmaceutyczne

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe z prawa farmaceutycznego.

Przez wiele lat pracowałam w firmie farmaceutycznej na stanowisku przedstawiciela medycznego. Po zakończeniu przygody z branżą medyczną, wyjechałam do Egiptu i prowadziłam firmę zajmującą się nurkowaniem i organizacją imprez temu towarzyszących.Jako divemaster byłam odpowiedzialna za szkolenia osób początkujących i satysfakcję z ich przygody z nurkowaniem.

Wszystkie moje dotychczasowe zajęcia i pasje życiowe związane były zawsze z poznawaniem ludzi, budowaniem przyjacielskich relacji i nieustannym kontaktem z nimi. Myślę że właśnie taki typ pracy, daje mi najwięcej radości i poczucie spełnienia. Jestem osobą ciepłą, otwartą a w życiu cenię sobie najbardziej dobre serce, wolność i niezależność.

Magdalena Nasr Salama

PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Szymon Janczura

asystent medyczny

stud. medycyny UM Łódź

Ukończyłem II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie o profilu biologiczno-chemicznym a obecnie kończę medycynę na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swój wybór uzasadniam tym, że od dzieciństwa pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała oraz jego funkcjonowanie w kontekście biochemii i neurofizjologii. Zwracam tez dużą uwagę na piękno i symetrię, dlatego mam w planach związać swoją przyszłość z chirurgią plastyczna i dalszą naukę na włoskich Uniwersytetach medycznych, a medycyna estetyczna idealnie łączy się z moimi zainteresowaniami.

Na co dzień doszkalam się uczestnicząc w zajęciach z kół lekarskich, wiele czytam aktualnej literatury medycznej, a pasjonuję się nowymi technologiami, filmami o tematyce science-fiction oraz modą. Jestem zawsze uśmiechnięty i otwarty na ludzi.

Szymon Janczura

PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Jakub Janczura

asystent medyczny

stud. medycyny UJK Kielce

Ukończyłem VII PLO w Krakowie o profilu biologiczno-chemicznym. Aktualnie studiuję kierunek lekarski na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, gdzie aktywnie uczestnicząc w programowych i dodatkowych zajęciach pogłębiam swoją wiedzę i praktyczne umiejętności. Studia sprawiają mi wielką przyjemność, a możliwość niesienia pomocy Pacjentom nawet już teraz, na etapie edukacji dają mi dużą satysfakcję. Interesują mnie procesy odbudowy tkanek, ich regeneracja, szczególnie skóry, tranki nerwowej i kostnej. Uczestniczę aktywnie w działalności kół lekarskich.

W Klinikach PerfectLift (głównie tej kieleckiej) przygotowuję pacjentów do zabiegów, asystuję do nich i pomagam w mniej specjalistycznych manualnych czynnościach. Wiele się przy tym uczę, by w przyszłości być dobrym lekarzem.

Pasjonuje mnie możliwość przekazywania wiedzy innym, lubię dydaktykę i mam wielką satysfakcję widząć postępy nauki u moich uczniów - od dawna zajmuję się udzielaniem korepetycji z języka angielskiego i biologii. Jestem człowiekiem pogodnym i otwartym - na ludzi, nowe technologie i bardzo szybko zmieniający się świat.

Jakub Janczura


Miło nam będzie się z Państwem spotkać...