O nas
perfectlift logo

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie...

Ralph Waldo Emerson

O NAS

Robert Janczura

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

specjalista chorób wewnętrznychUkończyłem Studia Medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, mam II stopień specjalizacji z Chorób Wewnętrznych i Medycyny Estetycznej (Studia Podyplomowe – Medycyna Estetyczna na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach).

Medycyną Estetyczna zajmuje się od 2009 roku. Do tej pory wykonałem kilkanaście tysięcy zabiegów z toksyną botulinową i kwasami hialuronowymi, osoczem bogatopłytkowym (Regeneris), hydroksyapatytem wapnia (Radiesse i Crystalys) i polikaprolaktonem (Ellanse), u ponad tysiąca Pacjentów zabiegi modelowania sylwetki (Aqualyx, AquaFilling, Crystalys, nici do ciała MesoCogs) oraz kilkanascie tysięcy implantacji nici z polidioksanonu i polikaprolaktonu (BARB 4D, nitki łódeczkowate, Happy Lift – MesoCogs, Double Needle, Ancorage). Pracuję na co dzień na około 20 różnych urządzeniach stosowanych w medycynie estetycznej. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami plasmowymi - jako jeden z trzech pierwszych lekarzy w Polsce i piętnastu w Europie rozpocząłem pracę z "plasmą" już w 2013 roku. Jestem również szkoleniowcem dla lekarzy z zaawansowanych technik podania nici PDO/BARB/BARB4D Miracu, jak również z innowacyjnej metody przygotowania i podawania plasmy PRP Prosys.

Moje umiejętności potwierdzają dziesiątki certyfikatów i dyplomów z różnorodnych kursów i warsztatów z tej dziedziny, zdobytych w Kraju i Zagranicą. Szkoliłem się u takich sław medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej jak: prof. Irina Lopandina, dr Isalella Palmieri, dr Ezio Costa, prof. Maurizio Ceccarelli, prof. Pasquale Motolese (†), dr Aleksander Karadovets, dr Andre Steps, dr Luca Piovano, prof. Won Woo Choi, prof. Jaehyun Shim, czy dr Jake Choi .

Jestem na bieżąco w wszelkimi nowościami w medycynie estetycznej, regularnie uczestniczę w Kongresach Naukowych, a w swojej pracy używam wyłącznie solidnie przebadanych naukowo, posiadanych wszelkie wymagane certyfikaty materiałów medycznych renomowanych Firm.

Robert Janczura

Kontakt Certyfikaty
dr Robert Janczura - lekarz medycyny estetycznej PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy
Weronika Kuczyńska specjalista laseroterapii magister biologii PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy

Weronika Kuczyńska

specjalista laseroterapii

magister biologii

Jestem absolwentką biologii na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów i po nich uczestniczyłam w wielu projektach naukowych związanych ze zdrowiem człowieka oraz odbyłam półroczny staż na University of Kentucky. Współprowadziłam badania na komórkach nowotworowych.

Pracę w Klinice Medycyny Estetycznej traktuję jako pasję i hobby, w których się realizuję.

Ważny jest dla mnie zdrowy rozsądek i umiar . Uważam, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają subtelnie korygować urodę, a nie wywoływać efekt sztuczności.

Wykonuję szeroki zakres zabiegów laseroterapii oraz kosmetologii. Przeprowadzam karboksyterapię, zabiegi z zastosowaniem generatora plazmy (Plasmage), systemu skondensowanych fal ultradzwiękowych hifu (Ulthera), w trakcie procedur wykorzystuję również nowoczesne systemy laserowe, w tym laser frakcyjny CO2, laser Picosekundowy, laser Q-Switch Nd-Yag oraz system Ultra Puls VPL. Na wykonywane zabiegi posiadam uprawnienia potwierdzone certyfikatami.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Weronika Kuczyńska

Kontakt Certyfikaty
Aleksandra Witek specjalista kosmetyki twarzy, fizjoterapeuta PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy

Aleksandra Witek

specjalista laseroterapii, linergistka

magister rehabilitacji, fizjoterapeuta, dietetyk

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – kierunek Fizjoterapia.

Praca z ludźmi, zamiłowanie do piękna, zdrowego stylu życia, sportu oraz stałe podnoszenie kwalifikacji to moja pasja. Biorę udział w licznych konferencjach i sympozjach poświęconych zdrowiu i najnowszym trendom z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki. Moją „perełką” i niezwykłą fascynacją jest pigmentacja wykonywana w celach upiększających tzw. kosmetyczna jak również pigmentacja medyczna podnosząca komfort życia po zabiegach chirurgicznych.

Warsztaty i kursy odbywałam w Kraju i Zagranicą - w tym w Ośrodku Szkolenia Laserowego w Jenie. Od ośmiu lat wykonuję wszechstronne zabiegi laserowe resurfacingu skóry twarzy i ciała, zamykania naczyń, likwidacji rumienia, depilacji, likwidacji trądziku i blizn potrądzikowych. Od czterech lat zajmuję się likwidacją tatuaży i makijażu permanentnego, pracując na najnowocześniejszych laserach nano i pikosekundowych. W pracy zawodowej cenię sobie profesjonalizm.

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku „Żywienie w zdrowiu i chorobie” (Dietetyka) w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zdobyłam również tytuł Trenera Linergisty w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na Wydziale Medycznym.

Największą satysfakcję daje mi możliwość dzielenia się swoją wiedzą, umiejętnościami i zdobytym doświadczeniem.

Aleksandra Witek

Kontakt Certyfikaty
PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy

Dominika Jaromin

manager Kliniki

inspektor ochrony danych osobowych

Jestem w trakcie uzyskiwania dyplomu z Etyki i Negocjacji Biznesowych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Moje wcześniejsze doświadczenia były mocno związane z branżą Bankowości, gdzie przez 4 lata pracy nabyłam umiejętności zarządzania i kompleksowej obsługi Klienta.

W Klinikach Medycyny Estetycznej w Krakowie i Kielcach pełnię funkcję Managera. Jestem odpowiedzialna za sprawy organizacyjne, personalne, zabezpieczenie danych oraz działania marketingowe. W zarządzaniu Zespołem najważniejsze jest abyśmy współdziałali w grupie i osiągali wyznaczone cele. Moim priorytetem jest to, aby każdy Pacjent w Klinikach PerfectLift czuł się komfortowo i bezpiecznie, był zadowolony oraz by z przyjemnością tu wracał.

Moją największą pasją są podróże i gotowanie. W wolnym czasie zajmuję się modą i aranżacją wnętrz.

Dominika Jaromin

PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy

Patrycja Piękoś

kierownik zespołu ds. obsługi klienta

psycholog kliniczny

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczno-sądowa oraz studia podyplomowe z zakresu Psychoterapii dzieci i młodzieży.

Moją największą pasją i jednocześnie drugim zawodem jest praca jako trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych. Zajmuję się motywowaniem oraz wspieraniem swoich Klientów, ale przede wszystkim ich rozwojem fizycznym.

Moją podstawową pracą jest jednak stanowisko w Klinice Medycyny Estetycznej PerfectLift. Bezpośredni kontakt z Klientem oraz możliwość odpowiedzi na każde, czasem niezwykle trudne pytania, cieszą mnie najbardziej.

Jestem osobą otwartą, zarówno na poznawanie ludzi, jak i nowe doświadczenia życiowe. To, co robię, ma być dla mnie przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Patrycja Piękoś

PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy

Katarzyna Cieśla

recepcjonistka

Jestem studentką kierunku Pielęgniarstwo na Wydziale lekarskim i nauk o zdrowiu Krakowskiej Akademii. Studia wybrałam z myślą o niesieniu pomocy osobom chorym i potrzebującym. Zawsze interesowała mnie praktyka medyczna.

Moją największą pasją jest jazda konna oraz wizaż. Łączą najważniejsze wartości dla mnie, jakimi są wrażliwość na otoczenie oraz poczucie estetyki.

Jestem osobą empatyczną, a zarazem bardzo otwartą na kontakty z drugim człowiekiem.

Katarzyna Cieśla

PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy

Szymon Janczura

asystent medyczny

Ukończyłem II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie o profilu biologiczno-chemicznym a obecnie studiuje medycynę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swój wybór uzasadniam tym, że pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała oraz jego funkcjonowanie w kontekście biochemii. Zwracam tez dużą uwagę na piękno, dlatego mam w planach związać swoją przyszłość z chirurgią plastyczną, a medycyna estetyczna idealnie łączy się z moimi zainteresowaniami.

Na co dzień pasjonuję się nowymi technologiami, filmami o tematyce science-fiction, modą oraz grami video. Jestem zawsze uśmiechnięty i otwarty na ludzi.

Szymon Janczura


Miło nam będzie się z Państwem spotkać...