O nas
Kliniki Perfectlift to Podmioty lecznicze. Pracujemy normalnie, w pełnym reżimie sanitarnym.
perfectlift logo

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie...

Ralph Waldo Emerson

O NAS

Robert Janczura

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

specjalista chorób wewnętrznychUkończyłem Studia Medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, mam II stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych i medycyny estetycznej (Studia Podyplomowe – Medycyna Estetyczna na GWSH w Katowicach).

Medycyną Estetyczna zajmuje się od 2009 roku. Do tej pory wykonałem kilkadziesiąt tysięcy zabiegów z toksyną botulinową i kwasami hialuronowymi, osoczem bogatopłytkowym, fibryną, hydroksyapatytem wapnia (Radiesse i Crystalys) i polikaprolaktonem, wykonuję również lipotransfer (mikrofat i nanofat). U kilku tysięcy Pacjentów zabiegi modelowania sylwetki (Aqualyx, Crystalys, nici do ciała MesoCogs, Double Needle) oraz kilkanaście tysięcy implantacji nici z polidioksanonu i polikaprolaktonu (BARB 4D/6D, nitki łódeczkowate, Happy Lift – MesoCogs, Double Needle, Ancorage, Strong). Pracuję na co dzień na ponad 20 różnych specjalistycznych urządzeniach stosowanych w medycynie estetycznej. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami plazmowymi - jako jeden z trzech pierwszych lekarzy w Polsce i piętnastu w Europie rozpocząłem pracę z "plasmą" już w 2013 roku. Jestem również szkoleniowcem dla lekarzy z zaawansowanych technik podania nici PDO/BARB4D/6D Miracu, jak również z innowacyjnej metody przygotowania i podawania plasmy PRP Prosys.

Jestem członkiem ICATA (International Clinical and Aesthetic Trichology Assocation) i nadzoruję w Klinice procedurę przeszczepu włosów metodą FUE za pomocą amerykańskiego systemu SmartGraft.

Moje umiejętności potwierdzają dziesiątki certyfikatów i dyplomów z różnorodnych kursów i warsztatów z tej dziedziny, zdobytych w Kraju i Zagranicą. Regularnie uczestniczę w Kongresach Naukowych i Szkoleniach MasterClass. Szkoliłem się u takich sław medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej jak: prof. Irina Lopandina, dr Isalella Palmieri, dr Ezio Costa, prof. Maurizio Ceccarelli, prof. Pasquale Motolese (†), dr Aleksander Karadovets, dr Andre Steps, dr Luca Piovano, prof. Won Woo Choi, prof. Jaehyun Shim, czy dr Jake Choi.

Robert Janczura

Kontakt Certyfikaty
dr Robert Janczura - lekarz medycyny estetycznej PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Aleksandra Szybist

doktor nauk medycznych

dermatolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Jestem członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach krajowych i międzynarodowych z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

W Klinice zajmuje się konsultowaniem Pacjentów z zakresu dermatologii, wykonuje zabiegi medycyny estetycznej i przeszczepy włosów (metoda FUE, system SmartGraft). Jestem specjalistką leczenia różnych typów łysienia, obroniona praca doktorska z zakresu diagnostyki i leczenia łysienia bliznowaciejącego i plackowatego.

Aleksandra Szybist

Kontakt
PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Ewa Dąbal

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

laryngolog

Ukończyłam Studia Medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz ochronę środowiska na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Obecnie jestem lekarzem rezydentem otolaryngologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Rydygiera w Krakowie oraz skończyłam studia podyplomowe na kierunku „Medycyna estetyczna dla lekarzy” na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Medycyna Estetyczna od zawsze była moją wielką pasją, dlatego z przyjemnością będę się spełniać w tej dziedzinie. Na co dzień interesują mnie dobre książki, podróże, kino oraz gotowanie.

Jestem osobą uśmiechniętą, życzliwą i bardzo lubię pracować z ludźmi.

Ewa Dąbal

Kontakt Certyfikaty
PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Paulina Kolegowicz

kosmetolog

specjalista laseroterapii

Uzyskałam dyplom z Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a obecnie kończę studia z zakresu Kosmetologii na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii realizując i rozwijając swoją wiedzę, zainteresowania i umiejętności w zakresie dbania o urodę, modelowania sylwetki, wszechstronnego poprawiania jakości skóry oraz wyboru dla niej najlepszych kosmetyków.

W Klinice PerfectLift zajmuje się wykonywaniem indywidualnie dobranych i dopasowanych zabiegów z szerokiego portfolio naszej Kliniki w tym z użyciem profesjonalnych, markowych sprzętów, endermologią, zalecaniem odpowiednio dobranych dla Klientek kosmetyków, pracą w zespole przeszczepów włosów metodą FUE, oraz dbaniem o to, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo.

Moimi największymi pasjami jest sport i dietetyka. Uwielbiam dobre filmy i seriale. W wolnym czasie lubię spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Jestem otwarta i pozytywnie nastawiona do życia.

Paulina Kolegowicz

Kontakt Certyfikaty
Aleksandra Witek specjalista kosmetyki twarzy, fizjoterapeuta PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Aleksandra Witek

specjalista laseroterapii, linergistka

magister rehabilitacji, fizjoterapeuta, dietetyk

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – kierunek Fizjoterapia.

Praca z ludźmi, zamiłowanie do piękna, zdrowego stylu życia, sportu oraz stałe podnoszenie kwalifikacji to moja pasja. Biorę udział w licznych konferencjach i sympozjach poświęconych zdrowiu i najnowszym trendom z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki. Moją „perełką” i niezwykłą fascynacją jest pigmentacja wykonywana w celach upiększających tzw. kosmetyczna jak również pigmentacja medyczna podnosząca komfort życia po zabiegach chirurgicznych.

Warsztaty i kursy odbywałam w Kraju i Zagranicą - w tym w Ośrodku Szkolenia Laserowego w Jenie. Od dziesięciu lat wykonuję wszechstronne zabiegi laserowe resurfacingu skóry twarzy i ciała, zamykania naczyń, likwidacji rumienia, depilacji, likwidacji trądziku i blizn potrądzikowych. Od sześciu lat zajmuję się likwidacją tatuaży i makijażu permanentnego, pracując na najnowocześniejszych laserach nano i pikosekundowych. Profesjonalnie wykonuję masaż endermologiczny urządzeniem LPG. Uczestniczę w pracy w zespole przeszczepów włosów metodą FUE w technologii SmatrGraft. W pracy zawodowej cenię sobie profesjonalizm.

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku „Żywienie w zdrowiu i chorobie” (Dietetyka) w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zdobyłam również tytuł Trenera Linergisty w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na Wydziale Medycznym.

Największą satysfakcję daje mi możliwość dzielenia się swoją wiedzą, umiejętnościami i zdobytym doświadczeniem.

Aleksandra Witek

Kontakt Certyfikaty
Joanna Łudzik	specjalista dermatolog	specjalista wenerolog  PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Joanna Łudzik

doktor nauk medycznych

specjalista dermatolog, wenerolog

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuję się w dermatologii i wenerologii. Odbyłam staże na Uniwersytecie w Modenie. Główne moje obszary zainteresowania to telemedycyna oraz wczesna diagnostyka nowotworów skóry przy zastosowaniu nowoczesnych technik z użyciem refleksyjnej mikroskopii konfokalnej, wideodermoskopii czy OCT. Zwyciężczyni World Congress of Dermoscopy and Skin Imaging (Wiedeń, Austria) w sesji posterowej badań naukowych (2015).

Prywatnie lubię spędzać czas na nartach, squashu i pływaniu.

Joanna Łudzik

Kontakt
PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Dominika Koprowska

manager Kliniki

inspektor ochrony danych osobowych

Jestem w trakcie uzyskiwania dyplomu z Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Moje wcześniejsze doświadczenia były mocno związane z branżą Bankowości, gdzie przez 4 lata pracy nabyłam umiejętności zarządzania i kompleksowej obsługi Klienta.

W Klinikach Medycyny Estetycznej w Krakowie i Kielcach pełnię funkcję Managera. Jestem odpowiedzialna za sprawy organizacyjne, personalne, zabezpieczenie danych oraz działania marketingowe. W zarządzaniu Zespołem najważniejsze jest abyśmy współdziałali w grupie i osiągali wyznaczone cele. Moim priorytetem jest to, aby każdy Pacjent w Klinikach PerfectLift czuł się komfortowo i bezpiecznie, był zadowolony oraz by z przyjemnością tu wracał.

Moją największą pasją są podróże i gotowanie. W wolnym czasie zajmuję się modą i aranżacją wnętrz.

Dominika Koprowska

magdalena nasr salma PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Magdalena Nasr Salama

recepcjonistka

prawo farmaceutyczne

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe z prawa farmaceutycznego.

Przez wiele lat pracowałam w firmie farmaceutycznej na stanowisku przedstawiciela medycznego. Po zakończeniu przygody z branżą medyczną, wyjechałam do Egiptu i prowadziłam firmę zajmującą się nurkowaniem i organizacją imprez temu towarzyszących.Jako divemaster byłam odpowiedzialna za szkolenia osób początkujących i satysfakcję z ich przygody z nurkowaniem.

Wszystkie moje dotychczasowe zajęcia i pasje życiowe związane były zawsze z poznawaniem ludzi, budowaniem przyjacielskich relacji i nieustannym kontaktem z nimi. Myślę że właśnie taki typ pracy, daje mi najwięcej radości i poczucie spełnienia. Jestem osobą ciepłą, otwartą a w życiu cenię sobie najbardziej dobre serce, wolność i niezależność.

Magdalena Nasr Salama

PPPerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Szymon Janczura

asystent medyczny

stud. medycyny

Ukończyłem II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie o profilu biologiczno-chemicznym a obecnie studiuje medycynę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swój wybór uzasadniam tym, że pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała oraz jego funkcjonowanie w kontekście biochemii. Zwracam tez dużą uwagę na piękno, dlatego mam w planach związać swoją przyszłość z chirurgią plastyczną, a medycyna estetyczna idealnie łączy się z moimi zainteresowaniami.

Na co dzień pasjonuję się nowymi technologiami, filmami o tematyce science-fiction, modą oraz grami video. Jestem zawsze uśmiechnięty i otwarty na ludzi.

Szymon Janczura


Miło nam będzie się z Państwem spotkać...