ikona telefonu Rejestracja telefoniczna jest dostępna od 08:00 do 20:00. Zapraszamy!
ikona kalendarz Rejestracja online
perfectlift logo

Ginekologia estetyczna - ciesz się na nowo intymnością

 PDO PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Z ginekologii estetycznej korzystają kobiety w każdym wieku. Dzięki połączeniu technik stosowanych w ginekologii oraz medycynie estetycznej można odzyskać na nowo pewność siebie i spełnienie we współżyciu z partnerem. Przeprowadzamy różnorodne zabiegi: każdy z nich jest rozwiązaniem innego problemu.
Neauvia Rose - rewitalizacja oraz wypełnienie okolic intymnych


Wypełniacz Intense Rose powstał z myślą o urodzie i komforcie intymnym, jest produktem przeznaczonym do korekcji lipoatrofii, plastyki części intymnych, powiększenia warg sromowych oraz poprawy ich symetrii. Produkt posiada najwyższe możliwe stężenie kwasu hialuronowego oraz dużą wiskoelastyczność hydrożelu gwarantująca pacjentom niezaprzeczalną satysfakcję z efektów. Intense Rose to doskonałe połączenie skuteczności, bezpieczeństwa i długotrwałego efektu. Iniekcja wypełniacza odbywa się bardzo szybko, praktycznie bez bólu i pozwala na szybki powrót do formy oraz normalnej aktywności seksualnej. Efekty stają się zauważalne już po upływie tygodnia od wstrzyknięcia preparatu i utrzymują sie do około jednego roku.

  Zalety:
 • wysokie stężenie kwasu hialuronowego pozwala osiągnąć niezwykły efekt objętościowy,
 • najwyższa jakość i bezpieczne stosowanie poparte badaniami klinicznymi,
 • długotrwały rezultat.


 • Wybielanie warg sromowych i okolic intymnych


  Ciemne przebarwienia w okolicach intymnych to częsta przypadłość, prowadząca nawet do poważnych blokad obniżających libido i pewność siebie. Ich usunięcie za pomocą lasera przywraca radość z życia intymnego i wiąże się z pobudzeniem komórek do regeneracji, a tym samym ze zwiększeniem elastyczności warg sromowych i uwrażliwieniem okolic intymnych.

  Wybielanie laserowe jest najskuteczniejszą opcją walki z przebarwieniami, a ponadto niesie ze sobą dodatkowe korzyści, np. przywrócenie tkankom właściwej elastyczności, dzięki czemu osiągamy efekt odmłodzenia okolic intymnych. Efekty widoczne są już po pierwszym naświetlaniu, a by zwiększyć ich trwałość, zabieg można powtórzyć. Dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów zwykle wystarcza jeden zabieg, w niektórych przypadkach 2-3 zabiegi.

  Odmładzanie i rozjaśnianie okolic intymnych za pomocą lasera nie trwa długo (najwyżej kilkanaście minut, w zależności od powierzchni ciała poddanej zabiegowi), jest całkowicie bezpieczne i daje natychmiastowe efekty. Zabieg wykonywany jest przy znieczuleniu powierzchniowym, wykorzystując krem znieczulający.

  Zabieg nie wiąże się z koniecznością przebywania rekonwalescencji, zalecane jest jedynie wstrzymanie się od kontaktów seksualnych na kilka dni. Skóra może być po naświetlaniu podrażniona, należy zatem nawilżać ją przy pomocy kremu. Gojenie się obszarów poddanych zabiegowi następuje jednak szybko i nie wymaga specjalnego traktowania.

  Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu wybielania okolic intymnych są: infekcje okolic intymnych, uszkodzenia naskórka w okolicy zabiegowej, ciąża, karmienie piersią oraz nowotwory.


  Ceny:

 • Wybielanie okolic intymnych - 950 PLN (jedna okolica zabiegowa)
 • Wypełnianie / ujędrnianie warg sromowych - 2300 PLN (2 ampułki po 1,2ml), lub 3200 zł (3 ampułki po 1,2ml)
 • Poprawa kształtu wzgórka łonowego i okolic pachwin - 300 - 600 PLN
 • Rewitalizacja warg sromowych i łechtaczki - 590 PLN

 • Wskazania:

  • wiotka, sucha skóra łechtaczki i warg sromowych,
  • częste urazy, otarcia, zwiększające wrażliwość okolic intymnych,
  • lipoatrofia (zanik tkanki tłuszczowej w okolicach intymnych),
  • brak symetrii w okolicach intymnych,
  • ciemne przebarwienia w okolicach warg sromowych, wzgórka oraz pachwin.