c Makijaż permanentny - brwi, usta, kreski na oczach.
ikona telefonu Rejestracja telefoniczna jest dostępna od 08:00 do 20:00. Zapraszamy!
ikona kalendarz Rejestracja online
X

Świętuj z Nami 4 urodziny Kliniki w Krakowie przez cały miesiąc!

Urodzinowe 25% rabatu na wszystkie* zabiegi na twarz!


 • Promocja obowiązuje w dniach 22.07-23.08.2024r
 • Rabat łaczy się z Kartami Lojalnościowymi.
 • *Promocja nie obejmuje zabiegów makijażu permanentnego i lipotransferu.
 • Promocja obowiązuje tylko na wykonane zabiegi w czasie trwania promocji.

Zobacz szczegóły promocji i wyłaczenia


Umów się na wizytę: 735 911 910 lub zarezerwuj online

perfectlift logo

Makijaż permanentny

igła z nicią PDO PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Makijaż permanentny to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na perfekcyjnym wyglądzie, niezależnie od sytuacji. Jego zadaniem jest przede wszystkim podkreślenie walorów urody jak również maskowanie pewnych niedoskonałości. Trwałość zabiegu sprawia, że staje się on coraz bardziej popularny.Dzięki makijażowi permanentnemu możemy osiągnąć:

 • perfekcyjny kształt brwi
 • wyraziste spojrzenie poprzez pigmentację kreski w linii rzęs
 • podkreślony kontur ust wraz z pokryciem czerwieni wargowej kolorem • Linergistka – specjalistka od perfekcyjnego makijażu permanentnego

  Osoba wykonująca zabieg, to lingeristka, czyli wykwalifikowana i przeszkolona specjalistka, posiadająca niezbędne umiejętności oraz wiedzę, jaka jest potrzebna do bezpiecznego, poprawnego oraz estetycznego wykonania makijażu permanentnego. Należy pamiętać, że makijaż permanentny określany jest jako trwały i jest formą tatuażu. Nie oznacza to, że wykonuje się go jednorazowo i pozostaje on do końca życia. Na jego wygląd i trwałość wpływa wiele czynników m.in. wiek, przemiana materii, reakcja immunologiczna organizmu, struktura skóry, sposób i technika jego wykonania, pielęgnacja pozabiegowa , promieniowanie UV, zabiegi jakie wykonujemy na naszej skórze i wiele innych. Ważne jest jednak aby wykonywać go w profesjonalnych gabinetach gdyż jego niehigieniczne lub błędne wykonanie sprawi, że będzie prezentować się karykaturalnie lub spowoduje komplikacje zdrowotne. Makijaż permanentny wykonywany w celach kosmetycznych dotyczy brwi, okolicy oka oraz ust.


  Makijaż permanentny brwi – zabieg, który ujmuje lat i dodaje uroku

  Brwi stanowią niezwykle istotną część twarzy. Mogą jej nadać łagodnego lub posępnego wyrazu. Ich brak zaburza właściwe proporcje i odbija się negatywnie na faktycznym wieku danej osoby. Makijaż permanentny brwi pomoże skorygować ich kształt, nada nieco więcej objętości i optycznie je zagęści. Brwi permanentne są idealne dla osób ceniących sobie czas i wygodę jak również dla osób po chemioterapii, z dysfunkcją tarczycy, czy łysieniu złośliwym.

  Makijaż permanentny oka - mowa oczywiście o kreskach permanentnych, które są wykonywane na powiekach, tuż przy linii rzęs. Makijaż permanentny kreski podkreślać może zarówno górną, jak i dolną powiekę. Stosowane są głownie trzy techniki: - zagęszczenie linii rzęs dla delikatnego podkreślenia oka, - kreska typu eyeliner dla uzyskania bardziej wyrazistego efektu, nadania lub podkreślenia kształtu, - kreska ozdobna typu butterfly.

  Jest pomocny przy opadającej powiece – tzw. smutnym wyrazie oczu, ponieważ optycznie unosi zewnętrzne kąciki powiek i czyni spojrzenie bardziej zalotnym. Makijaż permanentny oczu nie ulega rozmyciu pod wpływem wilgoci czy wysokiej temperatury. W przeciwieństwie do tradycyjnego makijażu jest trwały.

  makijaż permanentny PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy


  Makijaż permanentny ust – codziennie perfekcyjna uroda!

  Polega na pokreśleniu lub nadaniu konturu, poprawie niesymetrycznego kształtu, cieniowaniu lub wypełnieniu kolorem w celu uwydatnienia ust. Dla wielu kobiet o wąskich, bladych ustach, pigmentacja jest jedynym sposobem na definitywne skorygowanie ich wyglądu. Trwały makijaż ust pozwala cieszyć się posiadaniem pięknego koloru, bez potrzeby codziennego aplikowania na nie pomadki czy błyszczyka. To doskonałe rozwiązanie również dla tych kobiet, które z powodu alergii skórnych lub innych schorzeń, nie mogą stosować tradycyjnych preparatów makijażowych do ust.  PerfectLift – gwarancja zadowolenia i perfekcyjnie wykonanych zabiegów

  Kraków to miasto, w którym makijaż permanentny wykonywany jest w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Jednym z nich jest PerfectLift, w którym można wykonać makijaż permanentny, dzięki któremu nie tylko zmianie ulegnie sam wygląd fizyczny, ale i znacznie poprawi się samopoczucie. Zabieg wykonywany jest w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Miła i fachowa obsługa pomaga w uzyskaniu oczekiwanych rezultatów, którymi będziemy mogli się cieszyć dłużej.

  Czas trwania zabiegu, to przeważnie od 2 do 3 godzin. Rezultat zwykle utrzymuje się od ok 18 do 36 miesięcy, należy jednak pamiętać o uwarunkowaniach osobniczych i czynnikach zewnętrznych, o których pisaliśmy powyżej.  Serdecznie zapraszamy na konsultację lub zabieg:
  Klinika Medycyny Estetycznej PerfectLift
  Kraków, ul. Wrocławska 53D
  Kielce, ul. Żytnia 14A/1
  tel.735 911 910 , 531 041 332  Ceny:

  • brwi metoda klasyczna/puder/ombre - 890 zł
  • usta - kontur i wypełnienie - 1090 zł
  • korekta w cenie do dwóch miesięcy; korekta 3-4 miesiącach po wykonaniu pierwszego zabiegu - 150 zł dopłaty

  Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • infekcja (np. opryszczka)
  • cukrzyca
  • łuszczyca
  • przyjmowanie leków sterydowych lub leków rozrzedzających krew
  • świeżo podany wypełniacz (zabieg obejmujący usta)
  • stosowanie preparatu na porost rzęs (zabieg obejmujący powieki -ok. miesiąc przed zabiegiem należy odstawić)
  • przedłużone rzęsy (zabieg obejmujący powieki – przed pigmentacją należy je ściągnąć)