ikona telefonu Rejestracja telefoniczna jest dostępna od 08:00 do 20:00. Zapraszamy!
ikona kalendarz Rejestracja online
perfectlift logo

Skuteczne usuwanie widocznych naczynek krwionośnych technologią ThermaVein III generacji

igła z nicią PDO PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy Pojawiające się na twarzy zaczerwienienia wywołane pękniętymi naczyniami krwionośnymi oraz tak zwane pajączki na nogach są nie tylko nieestetycznym problemem, ale także dolegliwością, którą powinno się profesjonalnie i skutecznie leczyć. Najlepszą i najbezpieczniejszą metodą zamykania naczyń krwionośnych jest nowoczesna technologia ThermaVein III generacji.

Rozszerzone naczynka krwionośne i pajączki na nogach.

Jest wiele przyczyn poszerzania się naczyń krwionośnych podskórnych. Najczęściej siateczka ciemnoczerwonych lub sino-niebieskich żyłek tworzy się pod naskórkiem z przyczyn genetycznych. Słabe żyły, podatne na oddziaływanie czynników zewnętrznych mają tendencję do poszerzania się i jednocześnie wyraźnego uwidaczniania na ciele. Nie należy tego problemu bagatelizować. Naczynka powinny być leczone i skutecznie zamykane, aby nie doprowadzić do powstania wynikających z tego problemu powikłań i innych chorób takich jak długotrwała niewydolność kończyny w przypadku pajączków na nogach. Kremy i preparaty kosmetyczne mogą jedynie niwelować problem lub zmniejszać jego widoczność, nie będą jednak skutecznym i długotrwałym rozwiązaniem. W takim celu należy zwrócić się do medycyny estetycznej, a najlepiej przyjrzeć się technologii ThermaVein III generacji.

Technologia ThermaVein III generacji, co warto wiedzieć?

Technologia ThermaVein III generacji jest to metoda, stosowana w celu zamykania naczynek podskórnych zarówno na twarzy, jak i pozostałych części ciała. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą urządzenia ThermaVein wymyślonego i opracowanego przez chirurga naczyniowego Briana Newmana. Narzędzie to zostało zatwierdzone przez amerykańską organizację FDA, jako bezpieczna i skuteczna forma leczenia, a żeby móc przeprowadzić zabieg trzeba przejść wymagane szkolenia oraz posiadać certyfikat. Jest to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy dla skóry zabieg zamykania naczyń krwionośnych, co potwierdziło wiele badań klinicznych. Certyfikowane urządzenie do usuwania naczynek i pajączków ThermaVein III generacji pozwala na przeprowadzenie bez bólowego i szybkiego zabiegu, co daje natychmiastowy efekt jednolitej skóry, poprawę jej kolorytu oraz promienny wygląd twarzy.

Jak wygląda zabieg z zastosowaniem technologii ThermaVein III generacji?

Zabieg technologią ThermaVein III generacji jest szybki i bezbolesny. W zależności od problematycznego miejsca sesja trwa średnio 15 minut, a w tym czasie dostarczane jest do skóry około 200 do 300 impulsów energetycznych. Nie jest wymagane żadne przygotowanie, jedynie konieczna jest konsultacja z lekarzem. Stosowanie ultra cienkiej igły, zapewnia precyzję i dokładność, bez podrażniania czy uszkadzania tkanek. Kontrolowane dostarczanie odpowiedniej ilości prądu i ciepła natychmiastowo zamyka naczynka powodując ich widoczne zmniejszenie. Pacjent nie czuje bólu, jedynie uczucie zbliżone do ugryzień komara. Po zabiegu w miejscu leczonym mogą pojawić się mikro strupki, są one jednak bardzo mało widoczne, szybko znikają, a jeżeli jest taka potrzeba łatwo je zamaskować odrobiną makijażu.

Efekty zabiegu urządzeniem ThermaVein

Efekt zabiegu z zastosowaniem technologii ThermaVein jest natychmiastowy. Naczynka zostają skutecznie zamknięte, co od razu widać. Pajączki znikają. Poprawia się koloryt skóry, wygląda ona zdrowo i promiennie. Nie ma blizn ani sińców po zabiegu. Warto zwrócić uwagę na wyjątkową skuteczność. Rozszerzone naczynka wystarczy poddać zabiegowi około trzech razy, gdy zostaną one zamknięte prądem, nie otworzą się, problem w tym miejscu nie nawróci. Jest to jedyna metoda, która zapewnia taką skuteczność.

Porównanie efektów przed i po zabiegu. PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Głównymi zaletami technologii ThermaVein III generacji są bezpieczeństwo dla skóry oraz gwarantowana skuteczność. Jednak te dwa aspekty uzupełniane są wieloma innymi pozytywnymi cechami, które powodują, że ThermaVein uważana jest za najlepszą i najczęściej wybieraną innowacyjną metodę leczenia naczyń krwionośnych.

 • certyfikowane urządzenie, zatwierdzone jako bezpieczne przez FDA
 • efekt widoczny od razu i utrzymujący się przez wiele lat
 • brak potrzeby powtarzania zabiegu, zwykle wystarczy jedna sesja, aby permanentnie zamknąć naczynia. Chyba, że obszar jest bardzo duży i wyjątkowo problematyczny, wtedy jest możliwość potrzeby powtórzenia
 • szybki zabieg, bez znieczulenia
 • bezbolesny
 • odpowiedni dla każdego rodzaju skóry
 • za pomocą urządzenia ThermaVein można usuwać naczynka zarówno na bardzo wrażliwych obszarach ciała, jak i okolice oczu, nosa czy ust, jak i tych, gdzie naskórek jest grubszy i mniej delikatny, jak uda.
 • brak skutków ubocznych oraz potrzeby zmiany trybu życia ze względu na zabieg
 • od razu po zabiegu, można stosować kosmetyki, nakładać makijaż
 • brak konieczności przygotowywań do zabiegu czy planowania w odniesieniu do pory roku. Zabieg może być przeprowadzony zarówno latem, a skóra wystawiona na słońce, jak i mroźną zimą. (nie ma potrzeby unikania słońca, ale nie powinno się opalać w południe bez żadnego zabezpieczenia)
 • nie powoduje blizn, siniaków, poparzeń, ani innych widocznych na skórze skutków obocznych, w przeciwieństwie do innych metod takich jak laser czy epilator

Urządzenia:

Ceny:

 • Naczynia na skrzydełkach nosa - od 150 zł do 510 zł,
 • Naczynia na nogach - od 150 zł do 870 zł,
 • Ceny są uzależnione od ilości zużytych impulsów.
 • Przy opłaceniu minimum 4 zabiegów 30% rabatu