ikona telefonu Rejestracja telefoniczna jest dostępna od 08:00 do 20:00. Zapraszamy!
ikona kalendarz Rejestracja online
X

Świętuj z Nami 4 urodziny Kliniki w Krakowie przez cały miesiąc!

Urodzinowe 25% rabatu na wszystkie* zabiegi na twarz!


 • Promocja obowiązuje w dniach 22.07-23.08.2024r
 • Rabat łaczy się z Kartami Lojalnościowymi.
 • *Promocja nie obejmuje zabiegów makijażu permanentnego i lipotransferu.
 • Promocja obowiązuje tylko na wykonane zabiegi w czasie trwania promocji.

Zobacz szczegóły promocji i wyłaczenia


Umów się na wizytę: 735 911 910 lub zarezerwuj online

perfectlift logo

Lekarskie Peelingi Chemiczne - skuteczny sposób na młodszy wygląd

logo peelingi PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzyPeelingi chemiczne stanowią skuteczny i popularny sposób na minimalizowanie defektów kosmetycznych urody oraz walkę ze starzeniem się skóry. Są to zabiegi złuszczające naskórek, dzięki czemu pobudzają odnowę komórkową, rozjaśniają, nawilżają i wygładzają skórę. Głębsze peelingi wpływają na przebudowę włókien kolagenowych i zwiększenie ich ilości, zmieniają też skład komórkowy skóry. Do każdego rodzaju skóry, w zależności od problemu zostaje dobrana odpowiednia seria peelingów. Na ogół wykonuje się serię zabiegów, ale też zabieg można wykonać również jednorazowo, w celu odświeżenia skóry.
peelingi (1) PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy peelingi (2) PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Peelingi na bazie kwasu migdałowego – przyjazne peelingi ze stopniowym, mało widocznym złuszczaniem

Oparty na bazie 50% lub 60% kwasu migdałowego, może dodatkowo zawierać w swoim składzie inne kwasy, np.: salicylowy, fotowy, kojowy, dikarboksylowy , tiomlekowy, pirogronowy, trójchlorooctowy, czy też arbutynę. Kwas migdałowy ten powstaje przez hydrolizę wyciągu z gorzkich migdałów, ze względu na większą cząsteczkę płycej penetruje dzięki temu jest mniej drażniący, wykazuje jednak silne działanie. Budową jest zbliżony do antybiotyku - działa bakteriobójczo i antyseptycznie. Po zabiegu występuje mało widoczne złuszczanie. Zabiegi części z tych mieszanych peelingów można przeprowadzać przez cały rok, nawet przy ciemnych fototypach skóry. Daje natychmiastową świetlistość i oczyszczenie skóry. Jest pomocny w leczeniu trądziku. Zmniejsza zmarszczki, rozjaśnia plamy i przebarwienia. Zabieg zazwyczaj trwa 15 -30 minut, wywołuje lekkie swędzenie, czasem zaróżowienie skóry, peelingi bardziej agresywne (np. z dodatkiem kwasu TCA) również pieczenie (czasem mocne). Złuszczanie skóry jest stopniowe, łuskowate, łatwe do ukrycia poprzez nawilżenie kremami. Utrzymuje się przez parę dni, ale nie jest widoczne.

Alpha, Beta Complex Gel

To związek kwasu glikolowego i kwasu salicylowego. Jest to powierzchowny i średnio-głęboki peeling powodujący złuszczanie pomiędzy kwasem glikolowym a kwasem trójchlorooctowym. Działanie peelingu zależne jest od czasu pozostawienia na skórze. Możemy wykonać różne poziomy peelingu ABC zależnie od typu skóry (fototyp) oraz charakteru schorzenia. Peeling ten polecam głównie przy cerze trądzikowej, w hiperkeratozach, fotostarzeniu, przebarwieniach twarzy, dekoltu i ramion, w trądzikowym zapaleniu mieszków włosowych oraz do odświeżenia skóry.

przed i po cyklu zabiegów PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
Przed i po cyklu zabiegów.

Peeling pirogronowy (60%) - mocny peeling o bardzo szerokich wskazaniach

Peeling ten doskonale sprawdza się w walce ze skórą łojotokową, z trądzikiem oraz z przebarwieniami pozapalnymi. Kwas pirogronowy jest obecny m.in.: w jabłkach, sfermentowanych owocach i occie. Kwas ten penetruje do skóry właściwej i w krótkim czasie po zastosowaniu tego peelingu otrzymujemy podobne efekty jak po peelingach agresywnych (TCA). Kwas pirogronowy posiada właściwości regulujące wydzielanie sebum, zmniejsza łojotok skóry łojotokowej i trądzikowej, likwiduje zaskórniki, rozjaśnia przebarwienia. Na poziomie skóry właściwej stymuluje powstawanie kolagenu doprowadzając do wygładzenia i ujędrnienia skóry.

Perfarma Pyruvic Peeling jest zabiegiem wykonywanym wyłącznie przez lekarza. Dzięki szybkiej penetracji w skórę właściwą, pozwala na uzyskanie w krótkim czasie dobrych efektów estetycznych zbliżonych do tych po agresywnych zabiegach złuszczających z udziałem TCA. Dodatkową zaletą Perfarma Pyruvic Peeling jest brak efektów ubocznych i podrażnienia skóry. Kwas pirogronowy jest lepiej tolerowany przez pacjentów gdyż nie wywołuje zaczerwienia i nie powoduje zmian pigmentacyjnych takich jak w przypadku TCA.

Złuszczanie skóry jest delikatne, łuskowate, łatwe do ukrycia Wskazaniami do peelingu pirogronowego są: trądzik w fazie aktywnej, trądzik różowaty, blizny potrądzikowe, zaczerwienienie skóry u osób z policytemią, łojotokowe zapalenie skóry, keratozą trądzikową, dyskeratoza, hiperkeratoza, hiperpigmentacje pozapalne i potrądzikowe, melazma, chloazma, fotostarzenie.

spektakularne efekty terapii łączonej, w tym cyklu peelingów PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
Spektakularne efekty terapii łączonej, w tym cyklu peelingów.

Ceny:

twarz 290 zł
+ szyja 350 zł
+ dekolt 390 zł
plecy 390 zł

Wskazania:

 • oczyszcza, wygładza skórę
 • zmniejsza przebarwienia, wyrównanie kolorytu skóry
 • redukuje zmarszczki
 • lifting wiotkiej skóry
 • zmniejsza rogowacenie
 • reguluje wydzielanie łoju
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • zwiększa odporność skóry na niekorzystne czynniki atmosferyczne i stany zapalne
 • wspomaga leczenie trądziku (niektóre również w fazie aktywnej)
 • keratoza trądzikowa
 • redukcja blizn potrądzikowych
 • nawilżenie naskórka i skóry właściwej
 • redukcja cieni pod oczami
 • zaczerwienienie skóry u osób z policytemią