perfectlift logo

Uniesienie Brwi

eyebrows lift PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy Nici HAPPPY LIFT są wykorzystywane do liftingu twarzy oraz unoszenia brwi. Nitki unoszą brew do góry, otwierając optycznie oko, powiększając je. Są rozpuszczalne i w przeciwieństwie do tradycyjnego liftingu nie wymagają użycia skalpela. 

Nici są produkowane z  polikaprolaktonu i są modyfikacją nici rozpuszczalnych stosowanych na co dzień w chirurgii. Wyposażone są w mikroskopijne haczyki z kwasu polimlekowego, dzięki którym mogą się mocować samoistnie w tkance skórnej. Po implantacji, nić pełni funkcję "rusztowania" dla opadającej i zwiotczałej skóry. Nici całkowicie się wchłaniają po około 2 latach, a pozytywne efekty dla skóry utrzymują się przez okres aż 5-6 lat.

"Efekt jest osiągnięty również przez reakcję skórną – zwłóknienie – które pojawia się na całej długości nici, dzięki temu tkanki pozostają na swoim miejscu nawet po wchłonięciu się nici (po upływie około roku). " (Kraft, T., Accardo, C.; Happy LIft™ Revitalizing - Raport z badań klinicznych)


eyebrows lift PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzyProcedura zabiegu
Czas trwania zabiegu to około 40 minut. Przed zabiegiem lekarz znieczula skórę czoła, aby zapewnić jak największy komfort zabiegu pacjentowi. Następnie wprowadzane są nici  Happy Lift nad każdą z brwi. Po zakończeniu zabiegu okolica czoła jest zabezpieczona plastrami na okres 2-3 dni.  Po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk i drobne zasinienia.   Nici rozpuszczają się samoistnie po upływie kilkunastu miesięcy, a haczyki na powierzchni nici mechanicznie unoszą tkankę, stymulując skórę do produkcji kolagenu.

Przed założeniem nici Happy Lift zaleca się podanie toksyny botulinowej w okolicę czoła. przygotowuje czoło do zabiegu, osłabiając działanie mięśni tej okolicy.

Double Needle
Szybkość oraz symetryczne rezultaty to słowa idealnie opisujące nici Double Needle. Charakteryzują się haczykami ułożonymi w dwóch kierunkach unoszącymi zwiotczałą skórę brwi, szyi i żuchwy bez potrzeby nacinania. Wprowadzanie nici w skórę nie wymaga dodatkowej igły, gdyż specjalne igły-prowadnice są umieszczone w obu końcówkach nici. Lekarze mogą wprowadzać nici swobodniej, z wykorzystaniem ruchów półkolistych oraz pętli. Gwarantuje to bardziej efektywne utrzymywanie symetrycznie rozłożonej masy tkanek. Wprowadzanie nici w ten sposób sprawia także, że czas zabiegu się skraca, a gojenie jest znacznie szybsze.


Metody uniesienia brwi:Ceny:

od 3900 zł

Wskazania:

  • podniesienie brwi,
  • lifting twarzy, policzków, podbródka
  • poprawa nawilżenia i elastyczności twarzy.