Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
perfectlift logo

PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzyDługie, gęste, podkręcone oraz zawsze idealnie czarne rzęsy są marzeniem większości kobiet. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs ułatwia życie i podkreśla głębię oczu. Profesjonalna stylistka rzęs potrafi przedłużyć i wystylizować rzęsy tak, aby powiększyć i wymodelować oko, wydłużyć jego kąciki. Przedłużanie rzęs jest bezpieczne i daje spektakularne efekty. Możemy zaoszczędzić czas na makijaż i codzienną pielęgnację rzęs. Nikogo nie dziwi fakt, że zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs są obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs (metoda objętościowa)

Przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1, 3:1 itp. to jedna z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji naszych naturalnych rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej. Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Sztuczne rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych indywidaulnie dla każdej osoby. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć i powiększyć optycznie oko lub wydłużyć kąciki oczu uzyskując "koci efekt". Metody, z których korzysta nasza specjalistka to: klasyczne 1:1, lekkie objętości 2d-6d, duże objętości, tzw. Russian Volume/Hollywood Effect.
Zabieg przedłużania i zagęszczania wykonywany przez doświadczoną osobę nie ma negatywnego wpływu na jakość naszych rzęs naturalnych. Kolejnym warunkiem dobrej aplikacji sztucznych rzęs są odpowiednio dobrane profesjonalne materiały użyte do zabiegu przedłużania rzęs oraz niewielkie obciążenie, jakie się na nie nakłada. Bardzo ważna jest także pielęgnacja rzęs po zabiegu. Nie należy obawiać się pielęgnacji sztucznych rzęs. Sztuczne rzęsy również wymagają codziennego mycia. Mycie twarzy, demakijaż są jak najbardziej wskazane. Do demakijażu oczu powinno się używać bardzo delikatnych płynów bez tłuszczu (wyklucza to wszelkie olejki do demakijażu, które mogłyby rozpuścić klej) lub szamponu dla małych dzieci. Przedłużanie, zagęszczanie, stylizowanie rzęs nie ma wpływu na wypadanie naturalnych - one wypadną w swoim czasie w toku naturalnego wzrostu. Zabieg wykonany przez osobę niekompetentną może skutkować poważnym uszkodzeniem naturalnych rzęs. Oprócz posklejanych, połamanych rzęs mogą utworzyć się dziury, a wtedy rzęsy nie odrosną już nigdy.


Jak często należy powtarzać zabieg uzupełniania rzęs?

Częstotliwość powtarzania zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs związana jest ściśle z naturalnym cyklem wypadania rzęs. Nasze naturalne rzęsy wypadają, a w ich miejscu rosną nowe, dlatego należy regularnie uzupełniać sztuczne rzęsy.


Przeciwwskazania do przedłużanie i zagęszczania rzęs

Głównym przeciwwskazaniem do zabiegu jest całkowity brak własnych naturalnych rzęs, do których nie można przykleić sztucznych. Inne przeciwwskazania to: wszelkie stany zapalne oczu i okolic wokół oczu, zapalenia wirusowe, jaskra oraz zaćma.PerfectLift przedłużanie i zagęszczanie rzęs, sztuczne rzęsy

Promocja!

20% zniżki na stylizację rzęs!
Metody:
klasyczne 1:1, lekkie objętości 2d-6d, duże objętości, tzw. Russian Volume/Hollywood Effect.

Ceny:

 • stylizacja rzęs 1:1 - 155 zł
  uzupełnienie do 3 tyg. - 120 zł
 • stylizacja rzęs 2:1 - 200 zł
  uzupełnienie do 3 tyg. - 165 zł
  uzupełnienie do 4 tyg. - 185 zł
 • stylizacja rzęs 2/3:1 - 210 zł
  uzupełnienie do 3 tyg. - 165 zł
  uzupełnienie do 4 tyg. - 185 zł
 • stylizacja rzęs 3:1 - 215 zł
  uzupełnienie do 3 tyg. - 165 zł
  uzupełnienie do 4 tyg. - 205 zł
 • stylizacja rzęs 4:1 - 230 zł
  uzupełnienie do 3 tyg. - 180 zł
  uzupełnienie do 4 tyg. - 205 zł
 • stylizacja rzęs 2/4:1 - 230 zł
  uzupełnienie do 3 tyg. - 185 zł
  uzupełnienie do 4 tyg. - 205 zł
 • stylizacja rzęs 2/5:1 - 240 zł
  uzupełnienie do 3 tyg. - 185 zł
  uzupełnienie do 4 tyg. - 210 zł
 • stylizacja rzęs 4/6:1 - 245 zł
  uzupełnienie do 3 tyg. - 200 zł
  uzupełnienie do 4 tyg. - 215 zł
 • stylizacja rzęs 5:1 - 245 zł
  uzupełnienie do 3 tyg. - 200 zł
  uzupełnienie do 4 tyg. - 215 zł
 • stylizacja rzęs 6:1 - 250 zł
  uzupełnienie do 3 tyg. - 210 zł
  uzupełnienie do 4 tyg. - 230 zł

Wskazania:

 • podkreślone oczy bez użycia kosmetyków
 • optyczne powiększenie oczu
 • możliwość korekty kształtu i wielkości oka
 • idealna alternatywa dla makijażu u osób ze łzawiącym oczami
 • zaoszczędzenie czasu