perfectlift logo

Biofibre - naturalny i trwały efekt zagęszczenia włosów

Biofibre PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy ZAPISY NA ZABIEGI OD LIPCA 2018!
Implantacja włosów BIOFIBRE stanowi wartościowe rozwiązanie w przypadku łysienia androgennego, utraty gęstości włosów bądź wypadania włosów u kobiet i mężczyzn, łysienia plackowatego lub w obrębie blizn oraz w każdych innych stanach, gdzie jest potrzeba szybkiego zwiększenia gęstości włosów. Implantacja Włosów BIOFIBRE®, jest techniką typu anti aging skierowaną do osób pragnących bezpiecznie i skutecznie rozwiązać problem łysienia z natychmiastowym i długotrwałym efektem estetycznym.

Biofibre - walka z łysieniem  PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy Biofibre - walka z łysieniem  PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy

Technika Biofibre® to skuteczna metoda leczenia łysienia i zagęszczania włosów u mężczyzn i kobiet. Może być stosowana bez ograniczeń wiekowych, niezależnie od stadium zaawansowania i wielkości obszaru skóry głowy dotkniętego problemem łysienia. Wraz z innymi nieinwazyjnymi metodami poprawy ogólnego stanu włosów własnych (takich jak mezoterapia osoczem bogatopłytkowym), Biofibre® gwarantuje uzyskanie optymalnego i długotrwałego efektu estetycznego.


Czy masz wątpliwości jaki rodzaj leczenia łysienia wybrać?

Jeśli masz problem z łysieniem (z łac. Alopecia) i nie wiesz jak się tym zająć, możesz zaufać doświadczeniu firmy Medicap® na tym polu. Teraz, dzięki ich systemowi Implantacji Włosów BIOFIBRE®, możliwe jest rozwiązanie problemu łysienia zarówno u mężczyzn jak i u kobiet, w prosty sposób, gwarantujący natychmiastowy i naturalny efekt estetyczny. Na świecie stale rośnie liczba pacjentów zadowolonych z zastosowania u nich systemu Implantacji Włosów BIOFIBRE®.
Implantacja Włosów BIOFIBRE® stanowi wartościowe rozwiązanie w przypadku łysienia androgennego, utraty gęstości włosów bądź wypadania włosów u kobiet i mężczyzn, łysienia plackowatego lub w obrębie blizn oraz w każdych innych stanach, gdzie jest potrzeba szybkiego zwiększenia gęstości włosów. Implantacja Włosów BIOFIBRE®, jest techniką typu anti-aging skierowaną do osób pragnących bezpiecznie i skutecznie rozwiązać problem łysienia z natychmiastowym i długotrwałym efektem estetycznym.


biofibre hair loss leczenie łysienia

Przebieg zabiegu implantacji włosów BIOFIBRE

Implantacja Włosów BIOFIBRE® jest procedurą dermo-estetyczną, wykonywaną w gabinecie, w celu leczenia łysienia w każdym jego stadium, u kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Jest także szeroko stosowana w połączeniu z innymi technikami odnowy włosów, aby poprawić ostateczny efekt estetyczny.
Implantacja Włosów BIOFIBRE® może być przeprowadzana wyłącznie przez doświadczonych, wykwalifikowanych lekarzy, w gabinetach specjalizujących się w chirurgii dermatologicznej, kosmetycznej bądź w medycynie estetycznej. Taki wymóg zapewnia optymalne rezultaty u wszystkich pacjentów w świecie.

Włos Biofibre ® CE0373 jest wykonany wyłącznie z biozgodnych materiałów. Włos Biofibre® jest miękki, giętki, cienki i odporny. Dostępny jest w 13 kolorach z długościami od 15 do 45 cm w 3 różnych stylizacjach (proste, faliste, kręcone), co warunkuje perfekcyjny efekt estetyczny. Automatic Biofibre Hair Implant System ® – Automatyczny System Implantacji Włosów BIOFIBRE® z Medicap® jest najbardziej efektywnym urządzeniem do wszczepiania biozgodnych, sztucznych włosów Biofibre® na świecie, zapewniając wyjątkową satysfakcję pacjentów i długotrwały efekt estetyczny. Badania kliniczne, oparte o analizy histologiczne po 2, 3 oraz 5 latach potwierdzają, że sztuczne włosy Biofibre CE0373 spełniają wysokie standardy jakości oraz bezpieczeństwa, cechują się wysoką biozgodnością oraz są odporne na działanie czynników fizycznych, chemicznych i mechanicznych. Implantacja Włosów BIOFIBRE® jest prostą estetyczno-chirurgiczną procedurą, odpowiednią do rozwiązywania problemu łysienia w każdym stadium, bez względu na wiek i płeć, z natychmiastowym skutkiem i dużą ilością wszczepionych włosów.


biofibre hair loss leczenie łysienia

Serdecznie zapraszamy na konsultację lub zabieg:
Klinika Medycyny Estetycznej PerfectLift
Kraków, ul. Blich 3 lokal nr 1
tel. 503 93 50 80 , 12 426 49 79Biofibre PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, PDO, Happy Lift, First Lift, Laser CO2, VPL MezoCogs, Radiesse, Cosmelan, powiększanie ust, mezoterapia, lifting twarzy
Biofibre - spraw, aby Twoje włosy były znowu gęste!

Ceny:

więcej informacji wkrótce!


Wskazania:

  • łysienie androgenne
  • utrata gęstości włosów