perfectlift logo

Wypełniacze - nowoczesne, plastyczne, sieciowane kwasy hialuronowe

logo restylane, logo stylage, logo revanesse PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy Zalety kwasu hialuronowego:
nie jest pochodzenia zwierzęcego, nie wymaga testów skórnych, jest całkowicie wchłanialny, jego cząsteczki nie są wykrywane jako ciała obce

Efekty:
nawilżenie i ujędrnienie skóry, nadanie utraconej objętości, poprawa owalu twarzy, wypełnienie lub spłycenie istniejących zmarszczek czy fałdów, pobudzone naturalne procesy regeneracyjne skóry, powodują, że nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem, rezultaty estetyczne są natychmiastowe i bardzo naturalne.

Kwas hialuronowy (HA)

Kwas hialuronowy (HA) jest naturalnym składnikiem naszego organizmu – składnikiem płynu tkankowego. Jego bardzo istotną cechą jest spektakularne przyłączanie do swojej cząsteczki ogromnej ilości wody – tysiące cząstek wody są „utrzymywane” w skórze przez pojedynczą cząsteczkę kwasu hialuronowego. Cząsteczki tegoż kwasu, dzięki temu, że przeplatają się i krzyżują wzajemnie tworzą macierz o dużej elastyczności i lepkości, co nadaje skórze spójność i elastyczność. Kwas hialuronowy wraz z kolagenem, elastyną i proteoglikanami jest odpowiedzialny za fizyczny wygląd twarzy.

Ilość HA w skórze zmniejsza się wraz z wiekiem, co prowadzi do gorszego jej uwodnienia, wiotkości, spadku jej jędrności czego konsekwencją jest powstawania zmarszczek. HA ma olbrzymią cząsteczkę, która praktycznie nie jest w stanie przeniknąć przez barierę naskórkową, podany doustnie ulega w przewodzie pokarmowym rozkładowi, dlatego jedyną możliwością (poza endogenną jego produkcją) są iniekcje z HA. Jest to najczęściej stosowana i najbezpieczniejsza metoda wypełniania zmarszczek.

Twarz po zastosowaniu stylage PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Wypełnianie zmarszczek, fałdów i bruzd.

Wypełnia zmarszczki, fałdy i bruzdy w sposób naturalny – to przecież substancja w pełni naturalna i powszechnie występująca w skórze. Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Należy jednak minimum 3 dni przed planowanym zabiegiem nie spożywać aspiryny, ani innych środków obniżających krzepliwość krwi (np. Acenokumarolu, czy Ginko biloba). Preparat jest dobierany przez lekarza w zależności od miejsca korekcji, jakości skóry, głębokości, rodzaju zmarszczek i fałd. W części lokalizacji wskazane jest miejscowe znieczulenie skóry (stosujemy je w Gabinecie).

W trakcie zabiegu StylAge PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
W trakcie zabiegu

Po zastosowaniu wypełnienia

Przez kilka godzin po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspresji twarzy, jak również dotykania miejsc wkłucia, chyba że lekarz zaleci masaż danego obszaru. Bezpośrednio po zabiegu może się pojawić lekkie zaczerwienienie, obrzęk, drobne wybroczynki, drobne siniaki oraz delikatny ból w miejscu podania preparatu, jednak objawy te znikają samoistnie zazwyczaj w ciągu kilku dni (ewentualne siniaki do 10 dni). Przez około 3 dni należy unikać alkoholu, nadmiernych ćwiczeń fizycznych oraz narażenia na promienie słoneczne i ciepło (opalanie się, solarium, sauna, ciepło z kominka). Efekt jest widoczny od razu po zabiegu, ale efekt ostateczny zastosowania wypełniacza będzie widoczny po okresie około 2 tygodni a przy gęstszych preparatach należy poczekać nawet do około 6 tygodni. Przez jakiś czas Pacjent może czuć jeszcze depozyty wypełniacza w skórze, które ostatecznie ulegają rozpuszczeniu.

Teosyal RHA - złoty środek na najdrobniejsze zmarszczki

RHA to sprężysty kwas hialuronowy przeznaczony do dynamicznych obszarów twarzy. Innowacyjny, opatentowany proces sieciowania Teosyal RHA pozwala na uzyskanie długich łańcuchów kwasu hialuronowego.

Dzięki temu wypełniacz jest elastyczny i nie odkształca się przy ruchomych interakcjach. Pod wpływem rozciągania lub ucisku TeosyalRHA dostosowywuje się do otoczenia i zachowuje swoje właściwości. Wypełniacze z linii RHA zawieracją mieszankę: usieciowanego kwasu hialuronowego, dedykowane dla korekcji drobnych i powierzchownych zmarszczek oraz nieusieciowanego odpowiedzialnego za utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry. Właśnie dzięki teu nie tylko zapewnia efekt liftingu i elastyczności, lecz także pomaga w regulacji gospodarki wodnej skóry. Dzięki swoim właściwościom, w tym pełnej integracji z tkanką, jest niemal niewyczuwalny i świetnie sprawdza się w ruchomych obszarach twarzy.

W skład linii produktów służących do wypełniania zmarszczek wchodzą preparaty:

 • Teosyal RHA®1- dedykowany do usuwania drobnych zmarszczek na twarzy, szyi i dekoltu.
 • Teosyal RHA®2- usuwanie umiarkowanych zmarszczek w górnej części twarzy: gładzizna, czoło i kurze łapki, lub dodawanie objętości ustom i poprawianie ich konturu.
 • Teosyal RHA®3- służy do usuwania głębokich zmarszczek na twarzy, takich jak bruzdy nosowo-wargowe, głębokie linie i zmarszczki, modelowanie policzków i przywracanie owalu twarzy.
 • Teosyal RHA®4- ten produkt stworzony został w celu kreowania lub przywracania objętości w dynamicznych obszarach, takich jak policzki, skronie, owal twarzy.
 • Teosyal RHA®KISS stosowany jest dla subtelnego i dynamicznego przywrócenia kształtu ust.


 • Serdecznie zapraszamy na konsultację lub zabieg:
  Klinika Medycyny Estetycznej PerfectLift
  Kraków, ul. Wrocławska 53D
  Kielce, ul. Żytnia 14A/1
  tel. 503 935 080 , 531 041 332  Teosyal linia RHA PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
  Teosyal linia RHA.

Ceny:

do 1200 zł za amp (1- 1,2 ml) usieciowanego kwasu hialuronowego
1400 zł za amp (1,25 ml) Crystalys

Wskazania:

 • wypełnianie zmarszczek,
 • okolice oka,
 • dolina łez,
 • okolice górnej wargi,
 • „lwia zmarszczka”
 • kontur ust,
 • nadanie objętości ust,
 • wygładzenie zmarszczek wokół ust,
 • nawilżenie czerwieni wargowej
 • objętość ust
 • korekta zewnętrznej powierzchni dłoni
 • korekcje wolumetryczne,
 • korekcja kości policzkowych,
 • poprawa owalu twarzy,
 • uniesienie brwii,
 • korekcja ubytków tkanki podskórnej