X

ZMIANA SIEDZIBY KLINIKI W KRAKOWIE

SZANOWNI PAŃSTWO OD 28.07.2020 ZAPRASZAMY DO NOWEJ KLINIKI W KRAKOWIE ZLOKALIZOWANEJ PRZY UL. WROCŁAWSKIEJ 53D (WEJŚCIE OD UL. RACŁAWICKIEJ NAPRZECIWKO URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO)

Z wielką przyjemnością będziemy Państwa gościć w przestronniejszych i przyjaźniejszych wnętrzach nowej Kliniki, ze zwiększonym portfolio dostępnych zabiegów, ale pewne rzeczy pozostaną bez zmian tj. zawsze dostępny i pomocny Zespół oraz Wartości, którymi kieruje się Klinika, by świadczyć dla Państwa najwyższej jakości usługi.

Bardzo dziękujemy, że Państwo zaufali nam korzystając z usług naszej Kliniki i mamy wielką nadzieję, że w nowym miejscu będziecie czuć się intymnie i komfortowo otoczeni profesjonalną opieką.

W KLINICE PRZY UL. BLICH 3 DZIAŁAMY DO 15.07.2020

Umów się na wizytę
503 935 080

perfectlift logo

Wypełniacze - nowoczesne, plastyczne, sieciowane kwasy hialuronowe

logo restylane, logo stylage, logo revanesse PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy Zalety kwasu hialuronowego:
nie jest pochodzenia zwierzęcego, nie wymaga testów skórnych, jest całkowicie wchłanialny, jego cząsteczki nie są wykrywane jako ciała obce

Efekty:
nawilżenie i ujędrnienie skóry, nadanie utraconej objętości, poprawa owalu twarzy, wypełnienie lub spłycenie istniejących zmarszczek czy fałdów, pobudzone naturalne procesy regeneracyjne skóry, powodują, że nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem, rezultaty estetyczne są natychmiastowe i bardzo naturalne.

Kwas hialuronowy (HA)

Kwas hialuronowy (HA) jest naturalnym składnikiem naszego organizmu – składnikiem płynu tkankowego. Jego bardzo istotną cechą jest spektakularne przyłączanie do swojej cząsteczki ogromnej ilości wody – tysiące cząstek wody są „utrzymywane” w skórze przez pojedynczą cząsteczkę kwasu hialuronowego. Cząsteczki tegoż kwasu, dzięki temu, że przeplatają się i krzyżują wzajemnie tworzą macierz o dużej elastyczności i lepkości, co nadaje skórze spójność i elastyczność. Kwas hialuronowy wraz z kolagenem, elastyną i proteoglikanami jest odpowiedzialny za fizyczny wygląd twarzy.

Ilość HA w skórze zmniejsza się wraz z wiekiem, co prowadzi do gorszego jej uwodnienia, wiotkości, spadku jej jędrności czego konsekwencją jest powstawania zmarszczek. HA ma olbrzymią cząsteczkę, która praktycznie nie jest w stanie przeniknąć przez barierę naskórkową, podany doustnie ulega w przewodzie pokarmowym rozkładowi, dlatego jedyną możliwością (poza endogenną jego produkcją) są iniekcje z HA. Jest to najczęściej stosowana i najbezpieczniejsza metoda wypełniania zmarszczek.

Twarz po zastosowaniu stylage PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy

Wypełnianie zmarszczek, fałdów i bruzd.

Wypełnia zmarszczki, fałdy i bruzdy w sposób naturalny – to przecież substancja w pełni naturalna i powszechnie występująca w skórze. Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Należy jednak minimum 3 dni przed planowanym zabiegiem nie spożywać aspiryny, ani innych środków obniżających krzepliwość krwi (np. Acenokumarolu, czy Ginko biloba). Preparat jest dobierany przez lekarza w zależności od miejsca korekcji, jakości skóry, głębokości, rodzaju zmarszczek i fałd. W części lokalizacji wskazane jest miejscowe znieczulenie skóry (stosujemy je w Gabinecie).

W trakcie zabiegu StylAge PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
W trakcie zabiegu

Po zastosowaniu wypełnienia

Przez kilka godzin po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspresji twarzy, jak również dotykania miejsc wkłucia, chyba że lekarz zaleci masaż danego obszaru. Bezpośrednio po zabiegu może się pojawić lekkie zaczerwienienie, obrzęk, drobne wybroczynki, drobne siniaki oraz delikatny ból w miejscu podania preparatu, jednak objawy te znikają samoistnie zazwyczaj w ciągu kilku dni (ewentualne siniaki do 10 dni). Przez około 3 dni należy unikać alkoholu, nadmiernych ćwiczeń fizycznych oraz narażenia na promienie słoneczne i ciepło (opalanie się, solarium, sauna, ciepło z kominka). Efekt jest widoczny od razu po zabiegu, ale efekt ostateczny zastosowania wypełniacza będzie widoczny po okresie około 2 tygodni a przy gęstszych preparatach należy poczekać nawet do około 6 tygodni. Przez jakiś czas Pacjent może czuć jeszcze depozyty wypełniacza w skórze, które ostatecznie ulegają rozpuszczeniu.

Wypełniacz StylAge - kwas hialuronowy dla każdego rodzaju skóry

Jest wiele doskonałych preparatów kwasu hialuronowego stosowanych do wypełnien np. Restylane, Teosyal, Regenyal, Revannesse, StylAge, czy też Juvederm. Przykladem doskonałej, pełnej serii produktow są wypełniacze StylAge - są to produkty dopasowane do każdego rodzaju korekcji zmarszczek, Włącznie z bardzo głębokimi. Możliwe jest także łagodne modelowanie rysów twarzy.

Kwas hialuronowy (usieciowany), zamknięty w postaci żelu, wypełnia zmarszczki i wygładza powierzchnię skóry, a mannitol optymalizuje efekt zabiegu. Obecność antyoksydantu przeciwdziała szkodliwemu działaniu wolnych rodników i dodatkowo zabezpiecza kwas hialuronowy przed degradacją. Dzięki zaawansowanej technologii łącząc usieciowany kwas hialuronowy i naturalny antyoksydant (mannitol) produkt charakteryzuje się niezwykłą elastycznością, dając wyjątkowo naturalny efekt korekcji. Dzięki swojej plastyczności StylAge pozwala na stosowanie najbardziej wysublimowanych technik iniekcji, przy jednoczesnym okresie utrzymywania się 9-12 miesięcy.

W skład linii produktów służących do wypełniania zmarszczek wchodzą preparaty:

 • StylAge S – płytkie powierzchniowe zmarszczki, okolice oka, dolina łez, okolice górnej wargi, „lwia zmarszczka”
 • StylAge Special Lips /+lidocaine/ -kontur ust, nadanie objętości ust, wygładzenie zmarszczek wokół ust, nawilżenie czerwieni wargowej
 • StylAge M /+lidocaine/ – średnio-głębokie zmarszczki, objętość ust
 • StylAge L – głębokie i bardzo głębokie zmarszczki, korekta zewnętrznej powierzchni dłoni
 • StylAge XL – korekcje wolumetryczne, korekcja kości policzkowych, poprawa owalu twarzy, korekcja ubytków tkanki podskórnej


Serdecznie zapraszamy na konsultację lub zabieg:
Klinika Medycyny Estetycznej PerfectLift
Kraków, ul. Blich 3 lokal nr 1
tel. 503 93 50 80 , 12 426 49 79efekt działania stylage PerfectLift Robert Janczura Medycyna Estetyczna Kraków Kielce Aqualyx, Nici BARB 4D, Laser CO2, VPL, Cosmelan, powiększanie ust, botox, botoks, makijaż permanentny, kwas hialuronowy, wypełniacze, mezoterapia, lifting twarzy
Efekt działania wypełniaczz StylAge.

Ceny:

do 1200 zł za amp (1- 1,2 ml) usieciowanego kwasu hialuronowego
1400 zł za amp (1,25 ml) Crystalys

Wskazania:

 • wypełnianie zmarszczek,
 • okolice oka,
 • dolina łez,
 • okolice górnej wargi,
 • „lwia zmarszczka”
 • kontur ust,
 • nadanie objętości ust,
 • wygładzenie zmarszczek wokół ust,
 • nawilżenie czerwieni wargowej
 • objętość ust
 • korekta zewnętrznej powierzchni dłoni
 • korekcje wolumetryczne,
 • korekcja kości policzkowych,
 • poprawa owalu twarzy,
 • uniesienie brwii,
 • korekcja ubytków tkanki podskórnej